Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utazáshoz adtok pelust gyereke...

Utazáshoz adtok pelust gyereketekre aki még néha bepisil?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves. Kb 3 hete szobatiszta nappalra. Ritkán vannak balesetek és bepisil. Férjem ma vitte orvoshoz ami 15 km-re van tőlünk. Azt mondta adjak rá pelust. Kicsit összekaptunk ezen. Nem fog összezavarodni? Ti adtok utazáshoz pelust?
2015. szept. 14. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem adnék,mert összezavarodik.Bili mindig volt a csomagtartóban,és váltás ruha.Ha baleset van,nem tragédia,át lehet öltözni.
2015. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem adtam a gyerekre ilyenkor már.
2015. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt, hosszú út, ráadtam (2 éves múlt, szobatiszta, de néha baleset) mondtam neki, ettől még épp úgy szóljon, ha kell) mindig szólt, de nyugodt voltam, hogy nem pisilne össze semmit, ha baj lenne. Nem zavarodott össze.
2015. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én adtM, egy darabig. El lett neki magyaràzva (szépmagyar :) ) hogy most pelus van, mert utazunk, és út közben nincs wc meg pisilési lehetőség. Semmi zavart nem okozott. Aztàn egy idő utàn az ilyen utazàsoknàl is elhagytuk a pelust, jött az úton-útszélen, adott esetben utcàn, buszmegàllóban pisiltetés. Baleset soha nem volt.
2015. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én adtam és nem zavarodott össze.
2015. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mai napig adok rá, mert kakálni csak pelenkába hajlandó sajnos és általában az esti séta alkalmával jön rá.

Ha közben pisilnie is kell, megkérdezi, van-e rajta pelenka, pisilhet-e abba.

De amúgy a nap többi részében és természetesen óvodában sincs rajta pelenka (csak éjjelre) és soha nem pisil be, ez butaság, hogy összezavarja.

Ha érett a szobatisztaságra, akkor felfogja a dolgot, mit hova kell.

A lányomnál ez a kakálás is csak a félelem, szorongás miatt van, nincs köze a szobatisztasághoz.


Nyugodtan adj rá pelenkát, ha még nem stabilan szobatiszta és olyan helyre mentek ahol nincs lehetőség útközben fűbe pisilni.

2015. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 3 éves lesz nem sokára a lányom.
2015. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem adtam rá. Két hete volt pelenka nélkül, amikor 120 km-ert utaztunk. Sőt még el is aludt, de nem lett gond.

Ha tud szólni, akkor bárhol tud.

2015. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szólt hogy pisilnie kell (korházban voltak) de nem találtak wc-t. És üres volt a pelus mikor hazajöttek. Utána újból bementek a városba és még akkor is üres volt. :) a kakálás nálunk is a gatyába megy még.
2015. szept. 14. 20:53
 10/10 anonim ***** válasza:
en sem adok ra. 2 eves. Hosszu utnal teszek ala egy eldobhato pelenkazot. Vagyis 3 reszre vagyom, es az egyik harmadot teszem ala. :)Nem volt baleset, szol is,ha kell, de azert megnyugtat, hogy a gyerekules vedve van. :)
2015. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!