Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2,5 éves lesz a fiam és még...

Beus84 kérdése:

2,5 éves lesz a fiam és még nem szobatiszta. Májusba kell beíratnom óvodába. Sok ismerős és rokon mondja hogy majd nyáron majd sikerül de tartok attól hogy nem veszik föl. Esetleg valami jó tanács?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is így volta, de bíztam, hogy azok lesznek.

Tavaly febr. 2án voltak 2,5 évesek a gyerkőceim, május elején beíratkoztunk az oviba, mindkettőnek beírtam, hogy nem szobatiszta. Lánykám másnap kérte a bugyit, kisfiam május legvégén a gatyót. Pár nap alatt szobatiszták lettek. Nyáron éjjel volt még baleset, aztán nem. Oviban sm. (Kisfiam 1x bekakilt ott, de sztem belefeledkezett a játékba.

2016. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bogarkakat lepisilni?! Te tiszte h.lye vqgy 6os 😱

En meg arra tanitom, h egy elolenyt sem szabad bantani...

2019. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!