Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek ismerős? Esetleg vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ismerős? Esetleg vmi tanács?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Jelenleg 18 vagyok és komolyan igényelném azt, hogy olyan lánnyal lehessek aki komolyan gondol velem egy kapcsolatot. Sajnos azt vettem észre, hogy a fiatalabb korosztály nem igazán a hűség és igazmondás jeles képviselői (Tisztelet a kivételnek). Idősebb lányok meg nem igazán néznek rám úgy mint esetleges barát jelöltre. Én alapból úgy vagyok vele, hogy a férfi legyen idősebb azért is próbálkoztam milliószor a 15-17-es lányoknál. Biztos bennem is van probléma, de az, hogy szinte esélyt sem adnak arra, hogy bizonyítsak .... szerintem kicsit övön aluli
2012. márc. 27. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz bizonyitani?

Miert akarsz Te az idosebb lenni?

:)

2012. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
várj még ezzel, az a tapasztalatom hogy az ilyen korban lértejött komoly kapcsolatok négy, öt év után kifujnak....inkább szórakozz
2012. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem, sztem nem kor alapján kéne "keresgetni"... Ha megtalálod az igazit aki viszonoz mindent, akkor nem mindegy mennyi idős? Gondolom nem lehetne amúgy se túl idős :D mert pl nem nyugdíjasklubokba jársz... hanem olyan helyekre ahol hasonló a korosztály... Egy szó mint 100 ne azt nézd, hogy ki mennyi idős... a legjobb kapcsolatom egy nálam 2,5évvel fiatalabb fiúval volt... holott én meg elhatároztam magamban hogy fiatalabbakkal nem kezdek mert éretlenek, erre tessék. Így alakult. Nem bántam meg :) 24L
2012. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogyha látnék némi hajlandóságot akármelyik olyan lánytól akit eltudnék képzelni magam mellet tuti ne ma korát nézném. Csak, hogy nincs jelölt pedig én nagyon szeretnék és azt se lehet mondani, hogy visszahúzódó vagyok e téren mert nagyon jóba vagyok a lány ismerőseimmel és szeretek velük beszélni is stb. Nem tudom miért vagyok ilyen türelmetlen. :D És köszi szépen a normális válaszokat :)
2012. márc. 27. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a komoly kapcsolathoz idő kell, sajnos az elején ritkán derül ki, hogy a másik mennyi időre tervez : )


18L

2012. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!