Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi az a szoktatós pelenka?

Mi az a szoktatós pelenka?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy szobatisztaságra használják. De mi az?


Egy sima pelenka amit fel és le tud húzni egy gyerek, mint egy bugyit, de felszívja a nedvet, így ha a gyerek nem ér ki időben, száraz marad?


Vagy csak 1-2 cseppet szív fel? Tehát ha megindul a vizelete, van esélye szárazoneljutni a wc-re, mert az első pár cseppet felszívja?


Vagy a gyerek vizeletét irritáló anyaggá alakítja amitől a gyereknek elmegy a kedve a bevizeléstől?


Vagy mi az?



2016. ápr. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekunk nejlonos bugyi volt, vekony pamutreteggel. Ha pisilt, kakilt, erezte, nedves maradt, kelkemetlen erzes.

Nekunk egy ilyen pelus volt, en ugy oldottam meg, h vettem nagyon rossz minosegu pelenkat, (tescos full muanyag, csorgos, zorgos), es azt adtam ra. Ket nap utan annyira zavarta, h hajlando volt wc-t hasznalni.

2016. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy normál pelenka, csak nem tépőzáras, hanem bugyi formájú, gumírozott, ahogy írod, le-fel tudja húzni.


Nekem három szobatiszta gyerekem van eddig, és soha nem használtunk ilyet.

Nekem az a tapasztalatom, hogy meg kell várni, amíg maga akar szabadulni a pelustól, vagy mert zavarja, vagy mert "bekattan neki", hogy a nagyobbak bugyit hordanak, és akkor viszonylag hamar meg is tanulják.

És persze felajánlani az alternatívákat, bili vagy wc, szűkítővel vagy anélkül.

2016. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit te irsz, az a bugyipelenka. Nem a szoktatos.

A leszoktatos ez: [link]

Errol irtam fent. Az enyem betoltotte a harmat, es nagyon lusta volt, nekem menni kellett dolgozni, neki oviba, orulok, h hasznaltam ezt a fajat.

2016. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!