Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért ázik át a pelenka?

Miért ázik át a pelenka?

Figyelt kérdés

Nem kifolyik oldalt, hanem az egész pelenka elől tiszta pisi és vele együtt a bady is. Sűrűn cserélem a 22 hónapos lányomnál a pelenkát. Nincs is tele,és mégis átázik...

Rossmann babydream 5-ös.

Egyelőre mást még nem próbáltunk. Eddig bevált....


2015. nov. 19. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hibás lehet ez a széria, én ilyet nem tapasztaltam. Meg lehet próbálni visszavinni, ami a csomagból maradt, mivel saját márkás, könnyen lehet, hogy cserélik. Ha nem vagy a másik csomag is ilyen lesz, akkor próbáljatok másikat. Velünk ilyen soha nem fordult elő, pedig más, szintén saját márkás pelusokat használtunk csak, "márkásat" sosem.
2015. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is most kezdett el átázni a pelus (Libero 4-es), egyszerűen elkezdett többet inni-pisilni, mi nagyobbra váltottunk, azzal már nincs gond. (22 hós pont a lányom, 11 kiló.)
2015. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos, 11 kg körüli a gyerkőcöm. Nappal még 5-ös Libero-t használunk, de éjjelre már 6-os kell, mert az 5-ös nem bírta. Próbálj ki nagyobbat vagy más márkájút.
2015. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az 1-es válaszoló vagyok. Én úgy értettem, hogy nincs tele a pelenka, és nem túlcsordul (pl. combnál vagy haosn alvás után a köldöknél fent), hanem az eleje ázik át, ahol elvileg vízzáró réteg van. Ezért gondoltam, hogy hibás a széria, ebben az esetben viszont nem a pelus méretével van a gond.


(Olyan nálunk is volt, hogy pl. éjjel kifolyt már a pelus tartalma combnál és nagyobbra kellett váltani. De az eleje soha nem ázott át akkor sem.)

2015. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen első. jól értelmezted! elől ázik át, nem oldalt folyik ki. Pelus váltás lesz,aztán majd látjuk,hogy más márkánál is ez lesz e... Köszönöm Nektek!
2015. nov. 20. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez csak egy tipp,de az én lányom szobatiszta nappalra ,de éjszakára még nem . És azóta nekünk is a tetején a pocinál ázunk át éjszakánként ,mégha nincs is teli pelus. Én arra tippelnék hogy ,ugye én lányom visszatartja ,mert ugye nappal vissza kell és mikor rajt a pelus is visszatartja és mikor kiengedi hirtelen sokat pisil és nemtudja a pelu ilyen gyorsan szívni. Márcsak abból is gondolom ezt h múltnap alvás elött nem ment el pisilni,feladtam a pelut ,rá 5 percre csutak pisis volt trikója ,polója meg pelus eleje ,szal nemtudta a pelus olyan gyorsan nyelni. Szóval ha még nappal is van a lányodon pelus ,én megpróbálnám a helyedbe a nappali szobatisztaságot... Ettől nem oldódik meg feltett kérdésed ,de lehet ez annak a jele h visszatartja szépen okosan. Remélem nem voltam túl bonyolult ,bocsi :)
2015. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xar a "vízzáró rétwg", vagy nincs benne elég abbol a nedvszivo anyagbol. Azért idézőjeleztem mert az nem teljesen vízzáro,ha megnyomod látod ahogy a szöveten átszivárog. Ha teljesen vízzáro lenne akkor nem szellőzne. Ha van benne elég nedvszivo zselé vagy gyöngy vagy mi akkor tartja csak bent a pisit.
2015. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hudak V válasza:
Nem széria hibások mert minden darabot ellenőriznek csak onnan tudom mivel a pelus gyárba dolgozom szimplán egyszerre sokat pisil a gyerek és nem tud annyi mennyiségűt felszivni az én kisfiam 16 hónapos 11 kiló és ő is át ázik mindenképp nagyobbra kell váltani a pelenkábol akkor meg szűnik ez a gond elől nagxon feltömörül mig hátul szinte üres a pelenka...
2021. júl. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!