Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nagyon mérges vagyok! Jól...

Nagyon mérges vagyok! Jól gondolom hogy anyósom rontotta el azért pisilik be megint? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdett bilizni eleinte még voltak balesetek de 2 hét múlva már ügyesen bilizett egyedül rá se kellett szólni ment egyedül a bilire már az utcára is pelus nélkül mentünk minden jó volt másfél hete anyosomék vigyáztak a gyerekre míg nekünk dolgunk volt,mikor mentem a kislányért arra értem oda hogy kislányom űl a bilin sír és mondja hogy nem kaka anyósom meg ordibál vele hogy az anyád úristenit pisiljél de azonnal,azonnal rá szoltam hogy befejezni nem szabad erőltetni erre ő hogy dehogynem már mióta nem pisilt itt az ideje mondom szol ö ha kell.szegénykém nagyon sírt felállítottam a biliről és jöttünk haza fele.azóta mindennap bepisilik meg bekakál van amikor szépen ül a bilire de vagy 2-3x bepisil.annyira dühít bizos vagyok benne hogy anyósom rontotta el
2016. jún. 28. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván nem használt a gyereknek, de nyugi, majd rendbe jön. Mekkora gyerek?
2016. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Márciusban töltötte a 2-őt.
2016. jún. 28. 09:25
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon pici még és hatalmas lehetett a trauma.


Add vissza szerintem a pelust ha engedi, de legyen elől a bili. Amikor ő kéri használjátok és dicserd folyton, hogy milyen ügyes.

2016. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én sem erőltetném most. Add vissza neki a pelenkát, de legyen elől a bili vagy próbáljátok meg a WC szűkítőt, hátha most az jobban tetszik neki, mert ahhoz nem kapcsolódik ilyen rossz emlék.

Anyóst meg inkább nem minősítem. De biztos, hogy nem hagynám ezek után rá a gyereket.

2016. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A wc szűkítőt se szereti mert egyszer amikor még nem volt anyósék bili ráültette a wcre és nem tetszett neki.de ha vissza adom rá a pelust nem fog megint vissza szokni?amúgy nem erőltetem csak mondogatom kérdezgetem kell e neki van hogy megy a bilibe van hogy azt mondja nem 2 perc mulva meg bepisil.amúgy nem tudom engedné e a pelust mert estére se akarja hogy ráadjuk reggel felkel és első dolga hogy veszi le.ma reggel is utána szépen ült a bilire pisilt is.rá 1 óra múlva már a szőnyegre ment.
2016. jún. 28. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Akkor beszéljétek meg játszáttokmel mi történt. Hátha akkorjobb. Vegyetek két játékot hátha akkor megnyílik és megtudod beszélni vele a történteket.
2016. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Azért azt tudatosítsd magadban, hogy nem vagytok megkésve. Ha a kislányod most időlegesen visszaszokna a pelenkára, akkor sem történne semmi baj.

Anyósod viselkedése kritikán aluli. Eddig nem voltak jelei, hogy nem szabad rábízni a gyereket?

A játék jó dolog, biztos, hogy segít neki feldolgozni a traumát.

2016. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
anyósodhoz lenne jó pár keresetlen szavam... ilyen korban sok gyerek könnyen vissza esik, főleg negatív élmények miatt...na nem tudom hogy hő hogy nevelte fel egyáltalán a gyerekét/gyerekeit, de ez a lehető legrosszabb szülői hozzáállás...szóval igen, biztosan köze van a dolognak ehhez a vissza eséshez. Lehet hogy tényleg nem ártana neki egy rövid ideig a pelus, de ha be is pisilne ( ha nem pelusban van persze) akkor ne szidjátok meg, valószínűleg ez neki egy rossz emlék ezért nem mert bilizni stb. ha bepisil szintén negatív, ha szidjátok még inkább...szóval a pelus egy rövid időre jó ötlet...de ne túl hosszan, és közben is legyen rajta közbe-közbe bugyi, hogy ne szokjon vissza teljesen mert akkor meg sokkal nehezebb lesz vissza szoktatni...én így csinálnám legalább is...remélem segítettem:)
2016. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Szerintem már nem fog kelleni a pelus ma egyszer se pisilt be.
2016. jún. 29. 20:30
 10/11 anonim ***** válasza:
na az jó hír, sok sikert:)
2016. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!