Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sürgős! Tegnap nem voltam...

Sürgős! Tegnap nem voltam edzésen, és a tanár gondolom nagyon mérges. Mit találjaak ki, h miért nem mentem?

Figyelt kérdés
Pls??

2015. febr. 17. 09:38
 1/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Semmit. Mondd meg, hogy lusta voltál. Úgy sem fogja elhinni, hogy lenyelte a kutyátok anyád gyémántgyűrűjét és azt vártátok, hogy kiszarja. Nem hülyék a tanárok/edzők. Szerinted hány kifogást hallott már? Legyél tökös és mondd meg az igazat.
2015. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos nem mondom meg az igazat. Nalunk szünet volt (nem volt suli se),és kutyát sétáltattam.
2015. febr. 17. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi. Mondd meg ezt.
2015. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az edző kap pénzt azért mert edz téged? mert ha igen, akkor kb semmi köze nincs hozzá miért nem mentél... egyedül te vagy hülye, hogy olyasmiért fizetsz, amire nem jársz el.
2015. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!