Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek 216 db pelenka...

Szerintetek 216 db pelenka meddig elég egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 16:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ennyit betárazni, mert lehet nem válik be az adott pelenka és nem tudhatod, hogy milyen gyorsan növi ki. Ez felesleges dolog!
2016. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
egy hónapra és ennyi elég is az 1-es méretből:)
2016. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A baba alkatától függ, hogy melyik válik be, illetve melyikre lesz érzékeny vagy sem. Előre ezt nem lehet megmondani, nincs "legjobb" pelenka.


Kezdetektől Liberot vettünk, bevált. Már elmúlt két éves, pár napja éjszakára Pampers-t kellett venni, mert az nagyobb és már csak az tartja bent az éjszakai vizeletmennyiséget.

2016. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ne vásároljatok előre, mert nem biztos, hogy megfelelő lesz. Én jobban szerettem a liberot, de a pemparssel sem volt gondom. Bár nálunk a narancssárga nem vált be, mindig kifolyt belőle a pisi, annak a leggyengébb a minősége a pampersek között. Jó volt a rossmanos is. Amikor hozzátápláltam, utána már csak a libero, a pampers, és a pennys volt jó, mert a többi, ha kaki is volt, pillanatok alatt kimarta a fenekét.
2016. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

1-es pelenkát semeddig nem használtunk, rögtön a 2-essel nyitottunk, egyébként a kórházban is azt adták a 3 kg feletti csecsemőknek.


A márka pedig alkatfüggő.

Volt hogy a pampers illeszkedett a legjobban, használtunk dm, rossmann pelenkát is és most a libero a favorit.

2016. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekünk napi 8-10 fogyott.Az elején nekünk a Pampers volt legjobb.Kb.addig,amíg 4-est nem kezdtünk használni.
2016. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem szabad pelenkából betárazni előre, mert nem tudhatod hogy melyik lesz jó a babádnak. Függ attól hogy milyen az alkata vastag vagy vékony a combja, mindegyik más ezt nem tudhatod előre. Egy egy csomaggal érdemes csak venni.
2016. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Libero a fiamnak egyàltalàn nem volt jó. De kinek mi válik be. Volt két nagy csomag(ajándék), alig vártam hogy elfogyjon. Egyes pelusból kb annyi fogyott el, amit a kórhàzban használt. Az meg nem volt sok, mert alig kellett cserélni, ugye tej még nekem nem volt vagy 3-4 napig, kevés volt a pisis pelus. Amikor hazajöttünk rögtön 2-est használtuk, a csecsemõsök is azt adtàk rà fürdés utàn. Szóval elment egy kis csomag egyesnek max a negyede...
2016. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
3 különböző márkájú 1-es csomag maradt meg, 3. Naptól a 2-es méret volt jó. Felesleges betárazni. Én többféléből vettem 1-1 csomaggal, a Mülleres vált be.
2016. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
1-es vagyok csak a libero vált be, próbáltam a pampers pelust is azt nem szerette a babám, sírt benne, ráragadt a bőrére.Azért is szeretem a liberot mert a hátán van gumis betèt.
2016. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!