Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek 216 db pelenka...

Szerintetek 216 db pelenka meddig elég egy újszülött babának?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 16:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
54%

Mi 1 es meretet soha nem hasznaltunk....

A legkissebb gyerek is 3490 el szuletett,siman jo volt a 2es.

Az 1 es pelus kb ket hetig se lett volna jo rajuk.a pelust mindig ugy vedd,hogy az also sulyhatarhoz legyen kozelebb a gyerek sulya.

Pl most a 3.mar 3 hos kora ota 4es pelust hord 😂😂

1honapig volt jo a 2es.aztan 2 honapig a 3 as de az uccso 3 asokat mar csak extra rovid idore tudtam raadni.

Amugy 8-10 pelus/nap.

Mi liberot es pamperst hasznalunk.a libero szerintem olcsobb....6300ft korul veszem a dupla csomagosat(108 db a ketto)most vettunk pamperst 8300ert 100....akarhany darabosat...de csak azert mert libero nem volt.

Sosem veszek elore nagyobb mennyiseget.most 5hos es a 100koruli pelus elfogy egy honap alatt.de az En babam napi tobszor kakal meg.

2016. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tudom, sokan írták, hogy nem kell 1-es pelenka, de ez sem feltétlenül igaz. Az én gyerekem hosszú volt, de "csak" 3200 gramm, mert két héttel korábban érkezett. Hiába volt meg hozzá a súlya, nagy volt rá a 2-es, mert még olyan kis soványkák voltak a lábai. Mikor kicsit megizmosodott, meghívott, már jó volt a 2-es méret is, de addig szivárgott a combja mellett. Végül annyira gyorsan hízott, hogy az 1-es után csak egyetlen csomag 2-es fogyott, utána már 3-as kellett.


Én a saját tapasztalatom alapján azt mondom, mindenképpen legyen egy csomag 1-es, egy 2-es, és ha már látod, hogy melyik hogy passzol, lehet többet is venni. Most 4-es méretet használunk, ha van akció, betárazok belőle hetekkel előre, mert tudom, hogy nem nő annyit, de az elején még nagyon gyorsan híznak.

2016. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
1-es méretet nagyjából 2 hétig használtunk mi :) 2950 g-os baba volt, gyorsan hízott miután kibújt
2016. szept. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!