Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után a kórházi napokra...

Szülés után a kórházi napokra melyik pelenkát ajánlanátok a babának?

Figyelt kérdés
Mondták már egy páran, hogy különböző márkáknál van méretbeli eltérés. Nektek melyik méret/termék vált be, ami nem volt hatalmas a babára?

2016. ápr. 21. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a kórházban Pampers Newborn 1-est és 2-est adtak a babára, és az jó volt rá, sosem pisilt ki belőle. (Mi ott nem pelenkáztuk őt, csak a nővérek).


Mi itthonra (3. nap reggelén jöttünk haza), Pampers 1-est, Babydream/love 1-est használtunk, de másfél hét múlva a 2-esre váltottunk, mert folyton kipisilt belőle. Azóta is az van, 6 hetes.

2016. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első pár napban nem produkálnak valami sokat, így kicsi a baleset esélye, bármilyen pelenkába is csomagolod.


Nálunk libero 1 és 2 volt készleten a kórháznak, nem volt vele probléma, bármelyiket is adtuk rá.


Otthon pampers-zel nyitottunk, de nem vált be, a 3-as a libero-tól se tetszett, bablyove-ra váltottunk, az jó volt a 4-es méretig. 5-ös mérettől megint libero úgy, hogy még nem is esik bele a súlyhatárba, de a combjai miatt ez kell.

2016. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bella169 ***** válasza:

Nálunk napi 3 pelenka volt a fejadag a kórházba . A többit magunknak kellett biztositani.

Nekem a babydream (rossmanos) vállt be. Azóta is azt használom.

Rögtön 2 es (3-6kg) mérett vettem mert nagynak saccolták a babát. 3860 g al született végül. Simàn jó volt rá a 2 eels.

A kórházban amúgy 2 es liberot adtak. Az se volt rossz. Viszont majdnem a duplájába kerül mint a babydream ami ugyan olyan jó.

2016. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pampers 1 est adtam ra a korhazban ,utana otthon is azt hasznaltuk.
2016. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, még az eszembe jutott, hogy a miénkből úgy jött a magzatszurok napi többször, mint a láva.:) Meg fiú is, és ezért akkor is cserélték a pelusát, ha az utrokristály összepirosozta.
2016. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pampers vált be újszülött korban.Mi rögtön a 2-es mérettel indítottunk.A kórházba még egy másik fajtát vittünk(Evy Baby),jó volt,de kipirosodott a popsija tőle.A Liberovql szintén így jártunk.Amíg 2-es méretet használtunk,csak a Pampers volt jo.
2016. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pampers 1-es pelust vittem, a kórház 4 darabot adott naponta, azt hiszem Bella Happy volt amit adtak vagy ilyesmi volt a neve. Egyébként az se volt rossz.

51 cm volt a baba és 3570 gramm, sokáig nem volt jó az 1-es méret, 2 csomag fogyott el belőle.

2016. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ! :)


Ezek alapján vagy a Babydream, vagy a Pampers legkisebb mérete nyert. Ma meg is veszem. Kettesből van itthon, ha mégis nagyobb lenne a baba, de egyelőre az ultrahang alapján kicsinek tűnik.

2016. ápr. 22. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!