Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Vennétek használt mosható...

Vennétek használt mosható pelenkát?

Figyelt kérdés

Vennék 2dbot és ha beválik varrnék a lányomnak. De nem tudom lehet e.


A másik, hogyha nem PUL anyagból varrom a külsőt akkor átengedi a pisit?

Miböl lehet külsőt varrni?



2016. szept. 21. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Igen, én vennék. Biztosan sokan le fognak pontozni, vagy ellenvéleményük lesz...Nem lehet a mosható pelust kifőzni mint a hagyományos pelust, max. 40 fokon tudod és sterilizálni sem lehet hypos dolgokkal, viszont van egy dm-es öblítő ami fertőtlenítő hatású.

Én 1,5 évig használtam a nagyobbik fiamnál, a másodiknál fél évig (mivel egy év van köztük, fél évig a két gyerkőcnél). Nagyon sokat takarítottunk meg anyagilag ezzel, bár a mosásnak is vannak költségei. Az eldobható pelus messze a legegyszerűbb megoldás - viszont mi leginkább egészségügyi szempontból választottuk, főleg az első fél évben a mosós pelust.

Én vettem zsebes pelusokat, de mivel a saját betétjeivel is kifolyt a pisi, ezért hagyományos textilpelust hajtogattam, ebbe tettem a zsebes betétjeit és rá a külsőt. Interneten van sok video abból leshetsz milyen anyagból lehet varrni.

A család idegenkedett ettől, de lassan apuka is és idővel nagymamák is vállalták a tisztába tételt, főleg hogy a kétnapi pelusok előre voltak hajtogatva, töltve.

Sok sikert!

2016. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Én is vennék.
2016. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2016. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem! Magamnak sem vennék használt alsóneműt...
2016. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vennek.
2016. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó mintának. külsőnek szinte csak PUL jó. szoktak még polárt használni, de abból jó vastag réteg kell, ami növeli a "csomagot". illetve lehet még gyapjút lanolinnal kezelve használni külsőnek. de szerintem a PUL a legegyszerűbb megoldás. veszel 2-3 db-ot és elég is. azokat gyorsan lehet akár nap közben is kézzel elmosva elöblíteni, hamar megszáradnak, mert vékonyak
2016. okt. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!