Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Használt már valaki újfajta...

Használt már valaki újfajta mosható pelenkát? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:

én vegyesbe használtam a gyermek kb 1 éves korától.

csak külsőket vettem, tetrát hajtogattam bele, meg sk betétet (igaz, varrtam sk külsőket is, azok is beváltak).


nekem így jó volt, abszolút megtakarítási céllal vettem, 1pisis pelusok kiiktatására.

2016. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Popin pelenkát használ kisfiam, nagyon bevallt. Mar egy eve legálabb használjuk.


Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan itt is, de privátot is. Szívesen valaszolok

2016. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Yehudina ***** válasza:
50%

Elnézést, hogy bele merek szólni, de meg kell jegyeznem valamit: nem is túl rég volt az az idő, amikor divatba jött az eldobható pelenka. Amikor a fiam megszületett, a kórháztól l tucatot kaptam ajándékba, de szerencsére Édesanyám - a pólya mellé (!) küldött mosható, tetra pelenkákat is. Jól is jött, mert az a tucatnyi eldobható nagyon hamar elfogyott. Utána nem is tudtam venni, mert olyan drága volt, hogy szinte megfizethetetlen.

Nos, most meg azt olvasom, hogy "újfajta mosható". Ekkorát változott volna a világ???

2016. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3as válaszoló! Igen, ekkorát változott a világ. Nem véletlenül tették fel úgy a kérdést, hogy újfajta mosható pelenka. Amiről Te beszélsz, a tetra pelus, az a régi mosható pelenka. Az újak más anyagból készülnek, nagyon sok fajta , fazon és szín közül lehet válogatni. A nedvszívó képességük versenyzik az eldobható pelenkáéval, és jóval egyszerűbb a kezelésük, mint a tetra pelusoké. Pl.nem szabad se hipózni, se kifőzni. Egy egyszerű gépi mosás kell. A zsebes pelusokat pedig kb.annyira egyszerű ráadni a babára, mint az eldobhatóst. Én egyébként ma adtam le a rendelésemet.
2016. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 picoka92 ***** válasza:
Nagyon jok! Ha magyar oldalrol akarsz ukakat venni eleg elrettentoen hangzik a 60-90.000ftos készlet. En ebayrol rendeltem 21db zsebesem van ezekbe tetrapelenkat vagy kis arctorlo torolkozoket teszek. 2 honap alatt behozta az arat. Havi 10et sporolok. Ejjelre is az van rajta. Igaz mi eddig nappal happy bellat ejjelre pampers pantsot használtunk. Igy jott ki eldobosbol kb a havi 10ezer. Ja es egyszer megprobaltam eldobost adni a fiamra egy honap mosizas utan es orditva tepte le magarol. Megtapasztalta a jot es mar neki sem kell a muanyag. :)
2016. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!