Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van köztetek olyan akinek a...

Nagynoemi 97 kérdése:

Van köztetek olyan akinek a 7-8 éves gyermeke éjszaka még bepisil? Sajnos nálunk szervi és lelki problémát sem találtak eddig! Kinövi gyermekem szerintetek?

Figyelt kérdés

#Ágybavizeés
2017. febr. 22. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
En olyan 10eves koromig bepisiltem. Aztan egyszercsak elmúlt. Túl melyen aludtam valószínűleg
2017. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem nem a gyermekem,hanem én voltam így gyerekkoromban.Kinőttem.De még én is emlékszem,hogy általános iskolás koromban bepisiltem.Szerintem kb 10 éves lehettem,amikor megszűnt.Szóval nyugi.Minden rendben lesz.
2017. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A középsőmmel fordult elő, még talán kicsit később is. Aztán egyszercsak elmúlt, mire már éppen kezdtem utánajárni, hogy milyen orvoshoz kéne vinni.
2017. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mit tudnátok ajánlani mert lassan nincs már rá való pelenka!
2017. febr. 22. 12:42
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Ne add rá a pelenkát! Jó hogy bepisil így.

Rendes pizsit esetleg alvósnak kinevezett póló pamut nacit.

2017. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sokáig nem használtunk pelenkát és ugyan úgy bepisilt
2017. febr. 22. 13:31
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Vízhatlan lepedő.

És felnőtt méretre is van pelenka,meg a súlyosan értelmi fogyatékos nagyobb gyerekekre is, szóval a 7 évesre is, gyógyszertárban meg gyógyászati segédeszköz boltban keresd.

2017. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy álmodta e már azt hogy kiment wc-re mert nekem kicsikoromban ez volt a probléma ezért pisilnem be és én úgy oldottam meg hogy amikor kimentem wcre megfogták a falat hogy valóságban vagyok e. Lehet hogy hülyeség de nekem bevált.
2017. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Pelenkát felejtsd el, ezzel nem léptek előre. Vízhatlan lepedő és kész. Tény, hogy többet kell mosni, meg szellőztetni, de nálunk így vált be.

Mi lesz, ha iskolával pár napos kirándulásra, erdei iskolába mennek. Ott biztosan nem lenne szerencsés a pelenka. És elmondom: a probléma ellenére simán elengedtem a gyerekemet ilyenekre és érdekes módon nem is volt semmi gond. A pelenka a legrosszabb választás.

2017. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Este lefekvés előtt pisilés és esetleg próbáld meg éjjel felkelteni pisilni.
2017. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!