Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van köztetek olyan akinek a...

Nagynoemi 97 kérdése:

Van köztetek olyan akinek a 7-8 éves gyermeke éjszaka még bepisil? Sajnos nálunk szervi és lelki problémát sem találtak eddig! Kinövi gyermekem szerintetek?

Figyelt kérdés

#Ágybavizeés
2017. febr. 22. 11:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Nagyon sok gyerek van így még nagyobb korában is, lehet hogy egyszerűen kinövi majd. Én ismertem/ismerek is hasonló embert, bár ők kicsit idősebbek. Lehet próbálkozni azzal hogy lepedőt raksz, vagy felébreszted, szerintem, így viszont senki nem piheni ki magát.:( Szerintem nyugodtan add rá a pelenkát, talán azt jobban meg is szokja mint a pisis ruhát. Gyógyszertárban/egészség ügyi boltokban van pelus nagyobb méretben is, onnan tudsz szerezni. A fontos, hogy ezt egyikőtök se tekintse bajnak, vagy "cikinek".

Remélem, minden rendbe jön! Ha esetleg valami segítség kellene, nyugodtan írj privátban, én válaszolok.

Jobbulást nektek, és száraz éjszakákat!:)

2017. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Még nincs ilyen idős gyerekem, de nem tudom mnnyire jó megoldás, ha nem adnál rá pelenkát ahogy mások írták. Mert ugye mikor a gyerekeimen keztük a szobatisztaságnál ugye az olvastam ahoz, hogy valaki éjjelre is ágytiszta legyen a gyerek kell egy hormonnak termelődnie kell. Nem tudom, ha mnden éjjel pisiben lenne mnnyire tenne jót a gyereknek....

A délutánalvásnál is szokott gond lenni?

2017. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Éjfél előtt kell felébreszteni pisilni. Ezt a tanácsot kaptuk a fiamnál, de aztán már nem volt rá szükség, kinőtte.
2017. febr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Gyógymasszőr általi talpmasszázs
2017. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szuper , hogy mindenki tanácsokat ad de az ilyen lefekvés előtt WC-re meg ilyeneket most miért kell ? 7 éves szerintetek nem próbáltak ki mindent ? Nincs semmi baja csak ez neki lassabban megy és attól , hogy éjszakára pelenkát kap attól sem történik semmi mert senki nem tudja meg csak családon belül marad . És biztos , hogy kinövi , külföldön ez teljesen normális dolog és van rá külön nadrágpelenka ( gondolom ti is ilyet használtok ) egész nagy méretekig . Nyugalom ha a gyereknek nincs semmi baja akkor csak az időre kell bízni .
2017. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Láttunk már ilyen pelenkát amit 8-15 éves korig ajánlanak csak nálunk nem lehet kapni!
2017. márc. 1. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!