Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat valami problémát a...

Okozhat valami problémát a későbbiekben a fiam "férfiasságában" az ha éjszaka nem cserélek pelenkát?

Figyelt kérdés
Most másfél éves a kisfiam és 2 hónapja nem szoptatom, de ha felkelt éjjel megszokásból csak úgy tudtam vissza altatni hogy nem pelenkáztam át, mert akkor semmi pénzért nem akart vissza aludni. így van amikor 12 órát is van egy pelenkában. Okozhat-e ez komolyabb problémát a nemi szervével ill. a későbbiekben a "férfiasságával"?
2010. jan. 18. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy okozni? Én azóta, hogy éjjelente nem kakilt be a fiam, át nem pelenkáztam. Felébredt, szopizott és már aludt is vissza. Ha bolygattam volna még peluscserével, semmit se alszunk. Az akkori pelenkák még nem is voltak ennyire jók (én már akkor is nadrágpelenkát használtam), mégsincs semmi baja..17 éves, szinte kész "férfi".
2010. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs ezzel. Ha nincs kaki sosem pelenkázom én sem éjszaka, mert akkor nehéz visszaaludnia. Semmi baja nem lesz tőle.
2010. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már nyugodtabban fogok aludni, mert tudom hogy lehet unokám...
2010. jan. 18. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!