Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 4 éves kisfiam még nem ágytisz...

4 éves kisfiam még nem ágytiszta. Valami tipp, hogy az legyen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Vársz. Egy hormon kell hozzá, ami vagy termelódik kelló mennyiségben és ágytiszta lesz, vagy sem

5 éves korig normális ha nem az.

2018. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én fiam november végén töltötte a 4 és kb két hete ágy tiszta.
2018. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki szavazta le az 1-t, nekem hasznos volt a válasza.
2018. febr. 17. 23:30
 4/10 anonim ***** válasza:
1%
A lányom 1 évesen már bilizett,s 13 hónapos kora óta szobatiszta.14hónapos volt,már szívószállal ivott
2018. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez hogy jön ide utolsó? Csodagyereked van, ha ilyen korán szobatiszta és bilizik. De ez a kérdezőn nem segít semmit!
2018. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Olyan valaszt adott amivel azt probalja bizonygatni h az o gyereke milyen okos...

Es lenezi a masikat...

A kerdezo nem ezt kerdezte es senki sen kivancsi...

2018. febr. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk amugy a 14 hónaposan szívószállal ivás az nem nagy kunszt, azt sokkal előbb is csinálja sok gyerek ha megtanítod neki. :)


De a 13 évesen szobatiszta az a hihetetlen kategória. Szerintem nem is igaz.

2018. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én azt tudom javasolni, hogy egy pillanatra se hibáztasd a gyereket. Véletlenül se mondj olyat, hogy bezzeg a Pistike/Gizike már nem pisil be éjjel. Nem tudja szabályozni, lelkileg borzalmas amikor olyan miatt hibáztatnak ha csak finoman is, amiről nem tehetsz.

Tudom, mert átéltem. Nekem 20 éves korom után oldódott meg végleg.

2018. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kata-Kata ***** válasza:
Én az ágytisztaságra szoktatás közben eleinte egyszer felkeltettem éjszaka, félálomban szépen kisétált velem pisilt, majd vissza mentünk és gond nélkül visszaaludt. Nekünk bevált később már ellehetett hagyni, nem keltettem fel.
2018. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj velem is ezt csinálták amit utolsó írt. Szerintem hülyeség. Rászoktatnak, hogy éjjel pisilni kell aztán ha épp nem keltenek fel akkor így jártam. Szuper...

Egyetlen előnye, hogy se ágyneműt nem kell mosni, se pelenka nem kell.

2018. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!