Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol kapható pelusra húzható...

Hol kapható pelusra húzható gumibugyi gyerekeknek?

Figyelt kérdés
3,5 éves kisfiam éjszaka még nem ágytiszta, és most lett elegem abból, hogy naponta mosnom kell a pizsamáját, mert pelus ellenére is kiszivárog a pisi reggelre. Ágyneműt is legalább hetente cserélek, nagyon unalmas. Ezért jutot eszembe, hogy gumibugyit adnék rá, tudja valaki, hol lehet beszerezni olyat?

2017. márc. 6. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha más pelenkát adsz rá???

Fiam most tölti a 4-et, és a 6-os Pampers bugyipelust használjuk. ÍGy amikor rájön, hogy pisilni akar éjjel, akkor le-fel tudja húzni, de az esetek nagy többségében fel sem ébred. Soha nem ázott még át. Pedig volt már nagyon teli reggelre.

2017. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
#1es! Ha annyira felébred, hogy felhúzza a pelust 4 évesen, akkor miért nem megy ki pisilni?
2017. márc. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Bababoltokban,én is ott vettem még annó babaúszáshoz.
2017. márc. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Amikor felébred, megy pisilni. És ezért jó a bugyipelenka, mert könnyedén le és felhúzza. De mint ítam,az esetek többségében nem ébred fel éjjel.
2017. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2-es "#1es! Ha annyira felébred, hogy felhúzza a pelust 4 évesen, akkor miért nem megy ki pisilni?"


Szerintem a köv. a pálya:

1. megébred (v. félálomban marad), mikor éjjel(ente) rájön, h. pisilnie kell

2. elmegy a WC-re, és lehúzza a már lefekvés óta rajta levő 'pelusbugyiját'

3. végez a WC-n, felhúzza, és alszik tovább.


Tehát, nem, nem pisiléshez vesz fel egy pelenkát.

You made my day. Lol :)

(Mondom ezt három gyerekkel.)

2017. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen 5-ös. Nem gondoltam, hogy így kellene elmagyaráznom...
2017. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Abszolút világos. Szerencsére nekem nem voltak ilyen küzdelmeim, mert amikor szobatiszták lettek a gyerekek akkor ágytiszták is lettek.

Az ember mindig tanul valamit ;)

Kitartást a küzdelmekhez.

(egy szintén háromgyerekes)

2017. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Norman Bates ***** válasza:
0%

"Agynemut is legalabb hetente cserelek"

Nekem az az alap, hogy hetente cserelem az agynemut, pedig sem en sem a parom nem pisil be...

Ha agytiszta lesz akkor hetekig, honapokig akar ugyanazt az agynemuhuzatot fogja hasznalni?

2017. márc. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Praktiker
2017. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem sokat segítene, (minimálisat) mert ha egyszer megtelt a pelus, akkor azon is utat fog találni magának a pisi. klasszikus gumibugyit egy-két helyen még biztosan kapni, de én azt javaslom, hogy "modern" textilpelussal próbálkozz esetleg.

pl. ilyenekkel:

[link]

(ha nem akarsz ebay-ről, akkor magyar aukciós oldalakon, webáruházakban is biztos találsz ilyesmit. sima bababoltban még eléggé hiánycikk, ott nehezebb találni)

Meg azt is megpróbálhatod, hogy egyszerűen sima textilpelust belehajtogatsz az eldobhatóba estére, ezzel növelve a kapacitását. Lehet, hogy úgy kitartana reggelig

2017. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!