Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Adtok még elővigyázatosságból...

Adtok még elővigyázatosságból pelenkát az épp szobatisztává váló gyerekre?

Figyelt kérdés
Olyankor, ha végig szól, és nem pisil be, mennyi pelenka fogy egy nap? Tehát ha tiszta maradt, milyen időközönként kell cserélni?
2018. ápr. 14. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon nem adtam rá egyáltalán a bilire szoktatás alatt. Csak éjjel ,de azt is csak egy hétig. Száraz volt mindig. Ha elmentünk valahová adtam rá pelust,de nem pisilt bele soha.
2018. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nem, ha elmentünk valahova akkor bugyipelust kapott. Naponta cseréltem, pont mint a fehérneműt szokás...
2018. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb két hétig kapott még ha mentünk valahova, de ha hazaértünk akkor le is vettük. Két hét után már nem akarta felvenni a pelust, de nem is pisilt be.
2018. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!