Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 6 évesen újra bekakil? Mit...

6 évesen újra bekakil? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Kislányom rendes időben lett szobatiszta, soha nem volt különösebb gond a székletével. Most azonban kb egy hete naponta, sőt olykor akár napi több alkalommal is bekakil egy kicsit. Épp csak olyan lesz a bugyija. Azt állítja, nem érzi előre. Emellett kb 3 napja nem volt normális széklete, mint mondja, nem kell neki. Teljesen önállóan, megbízhatóan intézi amúgy a vécézést.

Mi lehet az oka? Hogyan lehetne kezelni? Ha még egy hétig nem javul, elviszem orvoshoz, de először jó lenne ezt házilag megoldani.

Egyébként semmi lelki törés nem érte, kifejezetten kiegyensúlyozott időszakát éli.


2018. ápr. 17. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy visszatartja valamiért?Szóval akarna kijönni,ezért lesz olyan a kis bugyija de ő visszatartja.
2018. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz a lányomnál 3 évesen volt ez,de volt egy rossz élménye a székelést illetően,és onnantól el kezdte vissza tartani.Neki is maszatos volt a bugyija.Szerencsére már megoldódott.Nektek nem lehet ez a gond.7 évesen emlékszem nekem is volt ezzel élményem,volt egy nem átlagos színű székletem,és el döntöttem,hogy soha többet nem kakálok :) természetesen egy jó nagy bef...ás lett a végeredemény,és anyukámmal megbeszéltük.Ki tudja mi van a kis fejükben,próbálj meg beszélni vele.
2018. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy az a kis folt egy pukizás eredménye? Ha esetleg igen, akkor is mielőbb orvoshoz kell fordulni.
2018. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!