Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen BIO mosószerrel és...

Milyen BIO mosószerrel és öblítővel mossam a baba ruháit?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a természet ellenes anyagokat, ezért úgy döntöttem, hogy a nemsoká születendő kisbabámnak mindenképpen BIO termékekkel fogok mosni, öblíteni stb. Interneten 100 féle fajta ilyen termék van. Arra lennék kíváncsi , hogy aki ilyet használ , főként babának, akkor ki mit ajánlana.

2018. ápr. 25. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Ruhakhoz Mosodiot használok és mosoparfummel oblitek. A szennyezett ruhakhoz teszek nátrium prekarbonatot. Fehér ruhákhoz dió helyett mososzodat használok. A saját ruhainkat is így mosom.


Mosható pelenkakat használunk, azokat dm biomososzerrel mosom, misoparfummel oblitem.


A foltokat marhaepeszappannal bedorzsolom.

2018. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is mosódióra esküszöm, bár átváltottam a folyékony változata (kényelmi szempontok miatt, nincs baj a darabossal sem). Mindig teszek egy kevés mosószódát mellé. Illetve a fehérekhez fehérítő sót, amit az első válaszoló is írt.

Én ecet + víz kombóval öblítek, illóolajat szoktam bele tenni, ha olyan kedvem van (levendula, citromfű és a teafa a kedvenceim ilyen célra). De babaruhánál nem illóolajoztam.

Tapasztalataim szerint nem gyengébb ez a megoldás, mint a sima mosószerek, amikkel régen mostam.

2018. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam szinte minden bio, nagyon rá vagyok kattanva, de mososzerböl nem találtam igazán jót, a márkák közül a sodasan-t tudom ajánlani, tisztitoszerböl bevált nálam.
2018. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!