Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért pisil be a kocsiba?

Miért pisil be a kocsiba?

Figyelt kérdés

Fiam 3 éves, és azt mondanám rá, hogy szobatiszta, mivel használja a bilit, szól, ha pisilni kell és ráül, a délutáni alvásnál nem pisil be, bugyi van rajta, úgy tűnik, hogy sokáig tudja tartani. DE!!!


Amint beülünk az autóba és megyünk vele 10 percet (tényleg nem 100 km-ereket), azonnal összepisili magát és az Istenért nem szólna, pedig előtte pisiltetem, 5 percenként szólok neki, hogy ha kell szóljon, megállunk, erre ő, hogy "jó, nem kell pisilni". Erre amikor kiveszem, tiszta pisi és nem zavarja, ami amúgy szokta.


Nem értem, hogy miért nem szól, mikor normális esetben szokott szólni. Nem értem, hogy miért nem akarja visszatartani, amikor tudja.


Miért csinálja ezt? Mikor fog változni? Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2018. júl. 22. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Adj rá pelust az autóba.

Ha kiszálltok vedd le róla,és mond el neki hogy ha szól akkor majd nem kell pelus.

2018. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!