Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az új tesco bugyi pelenkával (Fred&Flo márka)?

Figyelt kérdés
Nem rég vettünk belőle és most jutottunk oda, hogy kibontottam a csomagot és eléggé ijesztő a látvány. A combrésznél nekem úgy tűnik mintha semmi tartást nem várhatnék tőle. Van, aki már próbálta? Mennyire megbízható, hogy bent tartja, amit benn kell?

2018. nov. 10. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az "utolsohoz"!!

szia

-en evek ota hordok pelenkat-(sulyos inkontinencia miatt)-de eddig a legjobb tapasztalatom a molicaire pant's-al volt!-(ez is bugyipelenka)

igaz en hordok a pelenkam fole gumibugyit is!kituno minosegben olcson-(9euro/3db)-rendeltem piros,kek,es rozsaszin szinekben! hypoallergen borbarat pvc folia bugyik! kenyelmesek es SEMMI se jon ki!! a "szagok" sem!!

2018. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves goveret, én vagyok az utolsó ahogy írtad,de nem értem miért nekem. Meg azt se hogy miért a felnőtt bugyi pelenkáról írsz,hogy te mit használsz amikor itt gyerek pelusról van szó. Komolyan nem értem. Köszönöm ha válaszolsz.
2018. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
utolso!! van gyerekem es tudom hogy a jo minosegu gumibugyibol semmi se jon ki meg a "szagok" sem!! es nem palik ra a borere mert kituno hypoallergen anyagu!! cimek rendelesre,; etsy.com vagy save-express.de mindegyiken van kisgyerekre valomùoshato pelus es gumibuvgyik is
2018. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ok értem amit írsz csak azt nem hogy miért nekem. Én szóba se hoztam a gumibugyit, csak leírtam hogy mi mit használunk. Szerintem eltévesztetted hogy kinek akartad.
2018. dec. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
jo tanacskent szantam-(tapasztalatbol!!!)-de ha nem hat nem veddd ugy szot se szoltam!!
2018. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!