Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy lehet rávenni a 4 éves...

Hogy lehet rávenni a 4 éves fiamat, hogy évbe vagy bilibe kakáljon?

Figyelt kérdés
Májusban volt 4 és amikor kakálnia kell mindig felrevonul és úgy ahogy van bugyiba és nadrágba kakál.A pisi mindig wcbe megy szépen. Nem mondja el, hogy miért nem kapják wcbe, régen se érte trauma evvel kapcsolatban.Pedig jutalom is fel van ajánlva ha wcbe vagy bilibe csinálja. Erőszakkal meg biztos nem szabad oda ültetni ilyenkor. Van egy 2 év 8 hónapos húga, és ő mindent bilibe csinál. Már szobatiszta.
2019. júl. 14. 09:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Évbe= wcbe
2019. júl. 14. 09:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Bilikönyv, dobd el a pelust Elmo és hasonlók végtelen mennyiségben.
2019. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pelenka már egy éve csak alvás közben van rajta.
2019. júl. 14. 09:23
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es könyveket ajánlott.. Ezek mind segítenek egy elkora gyereknek..
2019. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szülő már nem tud tenni semmit. A gyerek már öntudattal rendelkezik, tehát már szilárd az elképzelése a témában. Esetleg a huga, vagy idegen tud rá hatni. Táborba kell küldeni, vagy ismerősre bízni. Ha szégyellni fogja a dolgot, akkor megváltozik.
2019. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok én is,annyi különbséggel hogy az én lányom csak pelusba kakil nem a naciba,erőszakkal én sem akarok élni,de már teljesen kilátástalannak érzem a helyzetünket.
2019. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
El kell magyarázni a fiadnak, hogy ő már nagy és nem való neki pelenka és nincs is szüksége rá. Nem kell ráadni a pelenkát, hanem megmondani neki, hogy a bilit vagy a WC-t használja, mert nem lesz pelus és kisgatyót sem szeretnél mosni. Egy 4 éves gyerekkel ezt már bőven meg lehet beszélni.
2019. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha 4 éves, akkor ezt direkt csinálja.
2019. júl. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!