Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cigizés hatással van az...

Cigizés hatással van az anyatejre?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem kevés a tejem és pótlásra van szükség a 4 hetes kislányomnál milumillal pótolom most de nagyon rakaszkodnék anyatej pótláshoz! Lenne egy barátnőm 3 hét külömbséggel szültünk és neki nagyon sok a teje szívesen adna de dohányzik!! Így nem tudom eldönteni elmerjem fogadni vagy sem? Olvastam utánna de semmit nem találok ami arról írna hogy káros az anyatejre, a védőnőt kérdeztem ő azt mondta nyugodtan fogadjam el!
2019. aug. 14. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én nem fogadnám el, szerintem mennek át káros anyagok az anyatejbe.


Inkább szaporíts.

2019. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem atmegy. Én nem adnám.
2019. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy átmegy!Minden amit eszel iszol.A cigi is sajnos.És az íze sem jó.Nem minden baba fogadja el!
2019. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám.
2019. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám el sem más tejét, sem olyanét, aki dohányzik.
2019. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban van olyan védőnő,aki ezt javasolja?

Jó isten...🙁

2019. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Ne fogadnám el. Nem csak a cigi miatt,hanem amúgy sem.Más az,ha a kórházakban,anyatejet kapnak az újszülöttek de annak ott sokkal nyomósabb okai vannak,mint amit te leírsz.

Szaporíts szerintem is.Magadról tudod mit eszel,iszol.Ha van tejed nyilván ne tápszerezz,de ha választatni kéne,inkább választanám azt.

2019. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne add neki! A védőnő is igen érdekes lehet, ha ezt tanácsolta.

Off: csak és kizárólag abban az esetben jobb még a dohányos anya teje is a tápszernél, ha a baba is passzív dohányos. Akkor összehasonlítva kevesebb volt a légúti megbetegedés.

2019. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!