Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány mili tejet eszik egy 9...

Hány mili tejet eszik egy 9 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Enyém 80%ban még anyatejes. Egy mérésre 130ml evett és az nem is volt még mennyiség abból ítélve hogy mennyit szokott nyelni.

(Könyörgöm kíméljenek a "eszembe nem jutna méregetni bla, bla, bla"

Azok válaszoljanak akik TUDJÁK!!!)

Hozzátáplálás most kezd beindulni eddig csak szenvedtünk.

Aki tudja és mérte és kb ennyi idős a babája kérem írja meg egy évesre kb hány mili tejet/tápszert eszik. Köszönöm szépen.



2019. aug. 19. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
9 hónaposan már nem mértem és csak reggel szopott- A többi étkezéskor azt ette, amit a többiek, kevés kivétellel.4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást.
2019. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Tápszerből az enyémek 240 ml körül ettek.
2019. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

9hónapos, minek mérni??

Az enyém kb. 180-240ml között evett, de csak este és reggel. A többi étkezés kiváltva, a déli ebédhez adtam még neki valamennyit.

2019. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kettes köszönöm.

Hármas honnan tudod mennyit evett ha "MINEK MÉRNI...?" Direkt hozzá tetten hogy aki mérte. 1000oka lehet hogy valaki megméri. Mi az hogy minek. Te is látod mennyit eszel. Miért ne akarná tudni valaki mennyit eszik a babája. Komolyan mondom minek állandóan ítélkezni. Méred írd le, nem méred menj tovább szeva.

2019. aug. 19. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyem igaz mar 16 honapos, de idonkent mertem neki, mert nagyon keveset evett, pedig szepen gyarapodott. Senki se hitte el h az en babam sose szopott 100-120nal tobbet. Meg 9 honaposan kb csak anyatejet fogadott el, par kanallal evett csak masbol. Nagyon rossz evo, de amig nem fogy addig nincs gond. O tudja mennyire van szuksege.
2019. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tápszeres dobozon 180 víz+tápszer van, ez kb 200-210 ml. De teljesen babafüggő, nekem a kicsi betegség miatt lett tápszeres (3 hétig intenzíven volt, meg se simogathattam), és bár a betegsége nem gátolná az evést, ő mindig is kevesebbet evett, mint a nagykönyv szerint kellett volna. Lassan 7 hónapos, 120 milliket eszik (170-180 kéne neki hivatalosan), sehogy se megy le több. Gyümiből megeszik 160-180 grammot is, de tápszerből nem. Ettől függetlenül szépen fejlődik, rendben van a hízása és a hossza is, 5 hónapos kora óta kúszik, most már mászik, ül, áll, lépeget bútorok mellett. 😊 Nem mindenki ugyanakkora étkű.
2019. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem mèrtem


3 szilárd mellett 6-8-szor cicizett még,


Most 4-5 alkalommal ( ebből 1 komfort) 13 hós

Napi 4/5-ször eszik szilárdat.

9 hósan éppen csak, most már rendesen eszik is.



Sosem váltottunk ki étkezèst. Van most is, hogy víz mellett inkàbb kèr cici inni.

2019. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

130? Annyit 2 hetesen evett a kisebb, a nagyobb meg 5 naposan.

9 hónaposan a nagyobb már tápszeres volt, 237-et (210 víz +por) evett.

A kisebb még nincs 9 hónapos, csak 5. Utoljára úgy 2 hónapja mértem evést véletlenszerűen, akkor (tehát 3 hónaposan) evett 180-300 miliket cicizett alkalmanként.

2019. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!