Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha baba szopizik az jo érzés?

Ha baba szopizik az jo érzés?

Figyelt kérdés
En imadom ha a párom szopkodja a mellbimbomat akar erősebben is, nagyon izgato, persze ha a babám csinálja akkor nem izgulnek fel, de ugyanolyan érzés lehet?

2019. aug. 22. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%

Miért lettem 0%? 2 évig szoptattam.


Ha jól szopik a baba, nem lehet érezni! Semmit. Ugyanis nem a mellbimbót szívja, hanem a bimbóudvart is a szájában van.


Aki ezt nem tudja, még tuti nem szoptatott gyereket!!!


A gyerek nem a mellbimbót nyalogatja, basszus.......

2019. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó, ne akard már mások helyett eldönteni, hogy mit éreztek és mit nem, jó...? :)

Én csak kínlódtam vele, mindenhogyan fájt, alapból bizarr érzés volt, sajgott mindkét mellem, borzalmas és fájdalmas volt. Örülj neki, hogy neked nem fájt, de ne akard már megmagyarázni, hogy csak mert neked nem fájt, senki másnak sem fájhatott!!

2019. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
11es nem csak a bimbót szopta, hanem az egész udvart, és de igen, fájt. Pedig szakember szerint is jo volt a technikája, de olyan erősen szívott, hogy sírtam a fákdalomtól.
2019. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%

Szövegértés 0, úgy látom. Nem vontam kétségbe, hogy van, akinek fáj.


Én azzal nem értek egyet, ami a kérdésben van!!

2019. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
#14 Hagyd rájuk. Amúgy igazad van, de itt aztán tilos felvállalni, hogy nem kínlódtál nyílvánosan a szoptatás miatt, mert az lesz a minimum, hogy lepontoznak meg bunkóznak. Ők lesz*rták, és kapja be mindenki, aki nem.
2019. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Pedig ezt tényleg a szoptatómániás perverz tette fel. :/
2019. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

#14 az láthatóan neked nem megy.



"Ha jól szopik a baba, nem lehet érezni! Semmit.


Ezen nincs mit félre érteni. Te konkrétan közölted, hogy nem lehet érezni semmit, akinek a babája jól szopik. Hát én pedig közlöm, hogy DE! És ugyebár ezt nem csak én írtam. Attól még, hogy szól szopik a baba, igen is lehet iszonyú fájdalmas.


Az pedig meglehetősen irigylésre méltó logika, hogy akinek nem ment és/vagy kínszenvedés volt a szoptatás, az szart rá. Gratula, szép következetés...:D

2019. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
25%
Ugyan kérlek, nézd már meg a pontozást. Aki szoptatott, az mindenki le van pontozva. Egy kicsit frusztráltak lehettek.
2019. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

Az van lepontozva, akinek nem fájt? A fájdalom valami dicsőséges dolog?

Aki 2 hétig szoptat és fáj neki, majd abbahagyja a fájdalom miatt, annak ez marad meg.

Nekem is fájt az elején mindkétszer, de utána jó lett, szeretek szoptatni. Az első 3 évig szopizott (lehet ezt is lepontozni, ja, szoptattam a Balatonban meg buszon is és még a hátamra is kötöm :D ), terhesség alatt hagyta abba, gondoltam menni fog mint a karikacsapás, de ezek után is a 2. tejbelövellés, pici új száj után felrepedt a mellbimbóm. Kb. 3 hét kellett hogy ne fájjon, addig én is szenvedtem vele. Akartam hívni tanácsadót is, de végül már minden ok. A férjemnek meg az anyósomnak kellene még tanácsadó, hagyjanak a hülye múlt századi tanácsaikkal.

2019. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

És én mihez kezdjek azzal, hogy ti le vagytok pontozva..? Én senkit nem pontoztam, és nem is különösebben érdekel, hogy kinek hány %-ra értékelik a válaszát, nem ragadok le ennél az ovis szintnél, hogy juj kinek mennyi a százaléka...


#19: Miért talán a szoptatás és a szoptatni tudás valami dicsőséges dolog?! :D Nem igazán értem ebben a logikát.

Na mindegy is..

2019. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!