Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha baba szopizik az jo érzés?

Ha baba szopizik az jo érzés?

Figyelt kérdés
En imadom ha a párom szopkodja a mellbimbomat akar erősebben is, nagyon izgato, persze ha a babám csinálja akkor nem izgulnek fel, de ugyanolyan érzés lehet?

2019. aug. 22. 20:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
43%

Ja, annyira nem érdekel, hogy majd' beszekad a telefonotok képernyője, úgy nyomkodjátok a kezeket.🙄

Neked most konkrétan mi a bajod? Az, hogy nem sajnáljuk eléggé a sebes bimbóidat vagy mi? Essek tőled hanyatt, hogy te mennyit kibírtál?😀

Amúgy meg nincs a tápszerrel semmi baj, csak az a vicces, hogy szoptattok 1-2 hétig, aztán meg megy a mártírkodás, hogy neked mennyire fájt. Képzeld, másnak is, csak nem mindenki panaszkodik. Nekem is sebes volt, tudom, hogy milyen érzés, de azt is tudom, hogy aki akar szoptatni, az emiatt nem adja fel, ez csak egy kifogás. Miért nem lehet kimondani, ha valaki nem akart szoptatni? Probléma van az őszinteséggel? Én felvállalnám a döntésemet, ha ebben hinnék, nem pedig rajtam kívülálló okokkal mentegetném magam. Simán kiállnék a tápszeres etetés mellett, ha azt találnám jónak.

2019. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
46%

Elképesztő milyen frusztrált vagy, csak azt nem értem, hogy ahelyett hogy kezeltetnéd, miért itt éled ki magad, de egészségedre :D Mindenesetre azt látom, hogy szíven talált a téma, ha ennyire nem tudsz róla leszakadni.


A kedvedért leírom még1x, hogy én SENKIT nem pontoztam, szóval örülnék, ha nem vádaskodnál mindenféle alap nélkül.

Ez az egyik. A másik: a kutya nem szólt hozzád, mégis megállás nélkül ugatsz.

Én a 70%-osnak írtam, mert ő bizony váltig állította, hogy akinek jól szopik a gyereke, az semmit nem érezhet, holott többen is leírták, hogy de bizony nekik fájt, a jó technika ellenére is. Pusztán erre reagáltam, erre jöttél te és frusztrációtól túltengve közölted, hogy mi bunkózunk és aki nem szoptatott, az szimplán szarik bele, majd nekiálltál vergődni a pontozáson. Akkor most miről is beszélünk?


A kérdés az volt, hogy jó érzés-e, ha szopik a baba. Erre írtuk többen is, hogy NEM, mert fájdalmas volt. De hát a nagy szoptatásnácik nem bírják elfogadni, ha valaki nem áldozza fel magát a gyermeknevelés szent oltárán és nem szenved szó nélkül, hanem olyan opciót választ, ami mindkét fél számára megfelelő.

Egyrészt semmi közöd ahhoz, hogy ki miért szoptat vagy nem szoptat, ahogy ahhoz sem, hogy ki mennyi ideig próbálkozott.


Pont hogy te és a hozzád hasonlók azok, akik elvárják hogy térdre boruljanak előtte, amiért ők olyan k*urva jó anyák voltak és szoptatottak, mintha ettől kiváltságosak lennének meg mintha legalább Nobel-díjat szereztek volna, amire olyan húú de büszkének kéne lenni... :D:D

Mindenki a kérdésre válaszolt, az akinek fájt és aki szerint egyáltalán nem jó érzés a szoptatás és az is, aki szerint meg tök jó buli. Itt is egy szoptatásnáci vergődött elsőnek, hogy de márpedig az nem fájhat, ha jó a tecnika......

2019. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
undorito volt, olyan idegesseg fogott el mar a gondolattol hogy csomoba szorult a gyomrom. az a hang ahogy nyelte a tejet valami eszmeletlen undort es haragot valtott ki belolem. ket het utan attertunk tapra akkor kezdtem megszeretni a gyereket. a szoptatasi 2 het alatt ellattam de csak akkor vettem a kezembe ha muszaj volt. ugyhogy csak duma hogy mindenkinel nagy kotodest jelent a gyerekkel a szoptatas.
2019. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!