Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti, akik szoptatással altattok...

Ti, akik szoptatással altattok (4-5-6 hónapos babát) hogy alakul a napirendetek? Hányszor alszik a baba egy nap és mennyit? (Babakocsiban és hordozóban is altattok? )

Figyelt kérdés

Akik szoptatva altatnak kíváncsi lennék hogy ha mondjuk elfárad a baba 1,5-2 óra után, és ha otthon vagytok akkor igazából jó gyakran kap cicit a baba? Nem eszi túl magát? Hogy alakult ez ki nálatok?

Köszi a válaszokat!


2019. szept. 9. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2x alszik, egyszer délelőtt és egyszer délután. Elalszik mellettem este, napközben mellettem is, kézben is, ha kell baba kocsiban is, vagy a hátamon, attól függ merre megyünk vagy nem. Annyiszor kap cicit, ahányszor kéri, valamikor cumizza, akkor cumit adok. Nem eszi túl magát, ha már nem kéri akkor kikopi. Rendesen bufizik mindig.
2019. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám szinte születésétől 3 óránként eszik. Általában az evések után jött az alvás, néha volt csak altatás miatt soron kívüli szopi, de olyankor nem igazán evetz csak cummogott.
2019. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én hordozóba nem altattam itthon, de az első hónapokban a séták alatt aludt, babakocsiban és hordozóban is. Viszont a házimunka szempontjából ez nagyon rossz, illetve 4-5 hóbaposan már "játszótereztünk", ezért az èber idejèn szeretem jobban a sétát.

1-2 hónapja itthon napközben hintában vagy babakocsis ringatással is el lehet altatni, ezért a délelőtti alvásnál ezt szoktam választani.

Este cicifüggés van, akkor nemigen alszik el másképp, illetve amúgy is képtelenül nehéz elaltatni, kb két órán át 20 percenként ébred, ha alszik, onnantól meg se lehet mozdítani. Ezért az estét én nem erőltetem, a lényeg hogy aludjon (aludjunk). 8 hónapos.

2019. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kisfiam. Kb 2-3 óránként szopik, van amikor gyakrabban, ha sír pl. elég sokszor azzal nyugtatom meg. 2x alszik nappal, délelőtt és délután is másfél órát átlagban. Éjjel 2x 3x kel kb, eszik és mar alszik is.
2019. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!