Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor alakul ki a szeparációs...

Mikor alakul ki a szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés

Mikor lesz, hogy sír a baba ha nem lát engem (minket)? Vagy mikor kell arra számolni, hogy már nem annyira örül majd ha más kezében lesz?

5 hónaposomon még nem látom ezen jeleket, sőt jól elvan mással is. Bár néha már megfigyeltem, hogy idegen helyen engem néz folyamatosan vagy keres, de ennyi.

Persze mindig mosolyog ránk, beszelget velunk. De ő most itt tart még “csak”.



2019. júl. 14. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hónapos volt a lányzó, hogy szepázni kezdett egyik napról a másikra.Barátnőm lánya meg egyáltalán nem mutatott semmi ilyet pedig másfél éves.Nem biztos ,hogy fog szepázni.
2019. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne akard, hogy kialakuljon, mert annak akár évekre elnyúló hatása lehet.
2019. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos kor kürül.
2019. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Meglátjuk, akkor még van idő...
2019. júl. 14. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

8,5 honapos a legkisebb gyerek es 3-4 hete kezdodott. Szinte egyik naprol a masikra, egyszer meg siman kimentem mellole amig jatszott, hogy pl kiszedjem a ruhat a mosogepbol, masnap pedig hiaba volt belemelyedve a jatekba, kettot leptem a szobaajton tul es mar orditva jott utanam, folytak is a konnyei egybol.

Azota sem egyforma minden nap, van, amikor erosebben rajta van, maskor meg kevesbe.

A ket nagyobb kozul csak az egyikre emlekszem, neki is 8 honap korul kezdodott.

2019. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10-11 hónaposan kezdte, kb 1,5-2 hónapig tartott. Ne várd annyira nem egy csudajó dolog egyikőtöknek sem.
2019. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!