Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes ezt az Avent ISIS...

Érdemes ezt az Avent ISIS mellszívó rendszert megvenni? Jó? Megéri? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem elég praktikusnak tűnik azokkal a kis pohárkákkal...de nem baj, hogy nem elektromos?Nekem tesóm azt mondta ne vegyek kézit, mert azzal csak szenvedés a fejés, de itt olvasgattam, hogy az elektromos meg nagyon fájdalmas is tud lenni az elején...szerintetek?


2010. júl. 15. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem kézi van, használtan vettem potom pénzért teljesen jó állapotban és egy rakás poharat, cumisüveget, csőrös itatót, fület meg minden vackot kaptam mellé. ennyiért a mellszívót se kaptam volna meg újan! a pohárkára rá lehet tenni a cumisüveges tetőt, tehát lehet abból etetni. de szerintem ezt nem lehet elektromossá alakítani, viszont az elektromost lehet kézivé.
2010. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. júl. 15. 18:26
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen. Az elektromost át lehet alaklítani kézivé, d a kézihez külön nem lehet motort kapni, amivel elektromossá lehet alakítani.


Én is használtan vettem a magam kézijét 6000 Ft-ért, rengeteg cumisüveggel és egyéb tartozékkal.


Szerintem amíg nem biztos, hogy kell, addig elég egy olcsó, használt kézi is. Ha meg kell és hosszú ideig használod, akkor később még mindig befektethetsz egy elektromosra, a kézit meg eladod.

2010. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!