Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi mellszívó vs Mam...

Avent kézi mellszívó vs Mam kézi mellszívó. Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Kézi mellszívót szeretnénk venni Mam vagy Avent márkában?Van valakinek tapasztalata valamelyikben?Szerintetek melyiket érdemesebb megvásárolni?Az árkategória nagyjából ugyanaz.Köszi!
2011. máj. 9. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi Avnetet vettünk, semmi bajom nincs vele. Nem tudom, hogy használatban a Mam-os mennyire lehet jobb vagy rosszabb.

Az biztos, hogy az aventosba én még nem csalódtam.

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is aventos van, és semmi probléma nincs vele. Én szeretem nagyon. A másikról meg még hírből sem hallottam

2011. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szintén kézi aventom van,nagyon jó,szerintem vegyél bátran.
2011. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Avent a legjobb
2011. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alinaaa ***** válasza:
Szülés után kipróbáltam az avent-ot és még aznap futtattam a férjem, hogy vegye meg. Teljes az elégedettség. A másikkal még nem is találkoztam:)
2011. máj. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AVENT
2011. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!