Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi mellszívó másnak...

Avent kézi mellszívó másnak is szürcsög használat közben, vagy rosszul raktam valamit össze?

Figyelt kérdés

Nem is érzem, hogy hu de jól szívna. Van még egy Medela mini electric-em, de ki akartam próbálni a kézi Avent-et, mert azt hittem, a Medelánál erősebb lesz a vákum. Megvettem, beruháztam rá :/ , erre fele annyira se szív szerintem mint az elektromos Medela.

Lehet, hogy valamit nem jól csinálok?


2011. jún. 1. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul tetted rá a szilikont, bemegy mellette a levegő, és nem tud vákumot csinálni.
2011. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A masszírozós szilikont mondod ugye? Akkor azt lehet, hogy tényleg rosszul tettem rá, mert a tej is befolyt alá. csodálkoztam is, hogy milyen gagyi, hogy nem tapad oda rendesen... de akkor hogyan kellene rátenni, hogy jól tapadjon?
2011. jún. 1. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát most jól el van már nekem rakva, rég használtam, de annak a kerek szilikonnak van valami pereme, amivel a műanyagra támaszkodik. Nézd meg körben, hogy passzol-e, meg felül belül is van valami szilikon, azt is illeszd oda rendesen.
2011. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig befolyt a szilikon alá a tej, pedig jól volt felrakva. Nem is lehet rosszul felrakni. Egyébként én teljesen meg voltam ezzel a mellszívóval elégedve, nekem elég jól bevált, és könnyen is tudtam vele fejni, pedig nem volt ám hú de sok tejem.
2011. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!