Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A ti babátok csinál ilyet?

A ti babátok csinál ilyet?

Figyelt kérdés

3oránkent eszik, mert akkor kel fel, de este fürdés után nehezen alszik el, és akkor is kéri a cicit, de csak cumizik. Reggel semmi baj nincs, csak már este.

2 hetes a babám.



2019. szept. 27. 10:28
1 2
 11/12 Coffelia ***** válasza:
100%
A komfortszopi természetes igény, és szerepe van a megfelelő mennyiségű és minőségű tejtermelés fenntartásában. És közben néha halálosan idegesítő, aláírom, mert olyan érzés, mintha nyalogatnának, nem egyszer éreztem úgy, hogy vergődni tudnék, olyan sz@r és csiklandós... De aztán valahogy átlendültem, a gyerkőc kinőtt a komfortszopizós korból, én pedig évekig tudtam szoptatni ami a bölcsi és az ovikezdés, illetve egy bármilyen hányós-fosós vírus alatt a konkrét megváltást jelenti.
2019. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. okt. 7. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!