Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miket csinál már 3,5 hós...

Miket csinál már 3,5 hós babátok? Hány kg? és hány cm? Miket kostoltatok már vele?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még nem kóstól semmit. 62cm és 5400kg. Hangosan nevet /néha álmában is/, gügyög, két kézzel/egy kézzel fogja a csörgőt, oldalról hátra fordul és mintha 2 napja kúszna is a kiságyában, csapkodja a vízet a lábával, most már mosolyog odegenekre is, eddig nem nagyon barátkozott.
2010. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3 hónapos a fiam,61,5 cm és 5500 gramm.fogja a tárgyakat,nyúl értük,gagyarászik,vigyorog,magyaráz.viszont még nem fordul.és a tiéd?
2010. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

3.5 hós a lányom, 2 hete forog mindkét irányba (hasról hátra és hátról hasra is). Kúszás szerű mozgást csinál már a szönyegén(de hogy ebből mikorra lesz vmi azt nem tudni):)

A kiságyban is összevissza forog, persze sokszor elakad így éjjel is van hogy azért ébred olyan sokszor, mert beakad valamije.

Csak szopik, nem kóstoltatok vele még semmit, és legalább 5 hós koráig nem is fogom, mert felesleges addig.

69 cm és 7200 gramm jelenleg, de mondjuk ő nagy súllyal is született.

5 hetes kora óta mosolyog, 1 hónapja nevet kb. gügyörészik, nyálbuborékokat fúj. Sokat van ébren.

Látszik hogy második baba, mert mindenben előrébb tart mint korábban a fiam:)

2010. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Jövő héten lesz 3 hós a lányom,és 64cm ,6200 gr.

Az oldaláról a hátára fordul,fogja a dolgokat(egy vagy két kézzel)mindent visz a szájába!de nem nyúl értük!Gagyog, ha egyedül hagyom akkor a lámpával tárgyal:).hangosan nevet,1 hete,de még csak ritkán(napi egyszer kb)Múlt héten kaptuk az első két oltást(addig beteg volt)azóta az idegenektől sír!:( Ez amiatt lehet?vagy ilyenkor majd amúgy is félni fognak?Bocsi h én is kérdezek!

2010. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a harmadik vagyok, szerintem nem az oltás miatt, mostanában olyan 4 hós kor körül lesz jellemző hogy pontosan megkülönbözteti már hogy anya arcát látja vagy másét.

Az én lányom is egy hete kb. már nem mosolyog válogatás nélkül bárkire.. a tesójára meg rám mindig (mert minket lát a legtöbbet)de az orvosi rendelőben pl. már görbült a szája ha más akarta felvenni:)

2010. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok:)nekem a kislányom 6100 és 61,5cm:)gagyog,hangosan neet néha-néha probál forogni:)Nekünk ha hanyat an akkor oldalra fordul nah meg állandóan probál a kezemben felülni?!ezt nektek is csinálja?ha hasra rakom akkor már emelgeti a fejecskéjét:)kb ennyi hirtelen:)köszi a válaszokat.Jah?amugy mi sütötököt adunk neki mindennap,imádja.Kostotuk már a banánt és az almát is:)
2010. febr. 26. 13:45
 7/14 xStefix ***** válasza:
El akarod választani, hogy már hozzátáplálod? Nagyon korai még.
2010. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!4. vagyok!

Köszi a választ 3-aska!:)

Nekem is próbál felülni.A fejét sosem engedi le olyankor,de próbálja húzni fel az egész testét!Meg ha bárhol unja magát akkor homorít,h a háta nem ér le!Ágyon is,meg a hordozóban pihenőszékben...

Nektek is csinál ilyet?

2010. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja és nem kóstoltatom én is kb 5-5.5 hósan akarom majd kezdeni!Csak anyatejes?Te is szoptatod?És ezeket mondjuk délelőtt adod neki 10óraira?
2010. febr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk szerdán lesz 4 hónapos a "kisfiunk"...66 cm és 8000 g..óriás bébi:)szinte egyedül ül(egy picit kell tartani,mert hát azért természetesen instabil)..még csak az egyik irányba forog de mindkét irányba fordul...11 napos kora óra emeli a fejét és 1,5 hónapja "beszélget":)meg csajozik az idegenekkel:):)feszt vigyorog:):)

mondjuk én aggódok h forog meg minden,csak a kezét nem találta még meg:(:(de mondjuk eszi a lábacskáját:):):)

2010. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!