Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az egyik mellemben kevés a...

Ha az egyik mellemben kevés a tej, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szerintem az egyik mellemben kevesebb a tej. Váltva szopiztatok. Mikor az a mellem van soron, sokkal tovább cumizza. Mintha egyszerűen nem tudná eleget enni belőle. Lehet valamit csinálni hogy abban a mellén is több tej legyen?
2019. szept. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kevesebb az egyikben. Úgy tudod trenírozni, ha arra rakod előbb, amikor még éhes és esetleg visszarakod, amikor más csak cumizik.
2019. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Biztos hogy kevesebb a tej ? Lehet hogy csak kényelmetlenebb számára az a póz amit a másik mellnél van, vagy rossz technikát használ a szoptatás során másik oldalról. Ha nem ez akkor masszírozd a melled , tegyél arra az óldalra meleg kendőt, hallgass babasírást vagy szagold meg a bőrét ez segíti a tejtermelést.
2019. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos hogy kevesebb. Próbáltam hogy szopi nélkül fejek belőle. Hát alig volt valami. Majd kipróbálom a tippeket. Köszönöm szépen.
2019. szept. 27. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kevesebb, de nem okoz gondot a szoptatás során. Két évesen alig tudom elválasztani.
2019. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ia kevesebb a bal mellemben. Vagyis inkább a jobból hamarabb és könnyebben jön. Volt pár hónap amikor ez zavarta a babám az esti szopikor, olyankor figyeltem, hogy estére ne az kerüljön sorra. Vagy ha az is jött akkor megkapta a másikat is. Aztán egyszer csak nem zavarta. A nők nagy részének van lustább melle, ez önmagában nem gond. Teheted rá többet, akkor lehet hogy felszaporítja vagy ha éhes akkor megkaphatja mindkettőt.
2019. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!