Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellemben kialakult csomot...

A mellemben kialakult csomot hogy lehet eltüntetni? Fejek, maszirozom és meleg vizes borogatást is tettem rá. De nem használ. Még valamit leht tenni vagy ez igy marad?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az általad leírtakon kívül még teheted a következőket.Úgy masszírozd. hogy az kellemes legyen. íbimbód felé képzeletbeli vonalat húzva a csomo alatt is masszírozd óvatosan.Olyan pózban szoptass, hogy a baba álla a csomó környékén legyen. Szopcsi közben is masszírozhatod. Ha fáj is naponta 1x tehetsz rá jeges borogatást-egy összehajtott vizes pelenka lefagyaszva vagy fél liter fagyasztott tej illetve 40 dkg fagyasztott zöldség pelenkába tekerve- csak felengedésig és szigorúan a fájdalmas csomóra!!!! Fejés, gyakori szoptatás!!!

Ha 2-3 nap alatt nem javul, kérd védőnőd vagy nőgyógyászod segítségét.

Utóirat: a zöldséget ne dobd ki, főzd meg.

2008. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változtasd a szoptatási pózokat. Én az ágyon fekvő gyerek feje mögé térdeltem és "belógattam" a mellemet, ilyenkor a mell alsó részéről ürül a tej. Elég bizarr látványt nyújtottunk...Egy pár fajta póz létezik még. Kérj tanácsot az LLL.hu-n. Semmiképp ne hagyd a csomókat, nehogy begyulladjanak.
2008. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Azt is kiprobálhatod,hogy szopizás elött zuhanyzás közben a víz sugárral maszíroztatod a göböket a melledben (megpuhítja és könnyebben ürül ki a tejcsi)Remélem tudtam segíteni!
2008. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Már kisebb a lett a csomo a meleg zuhany segitett lehet.
2008. jún. 18. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!