Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Folyamatosan mellen akkar...

Folyamatosan mellen akkar lenni a baba?

Figyelt kérdés
25.-én lesz 4 hetes a babám 3 napja folyamatosan mellen akár leeni mire le eszem az egyik órába jön a következő és megint csak sír. KB ha van 15 percem minden órában hogy egyek vagy elmenjek wc-re. Mindjárt dél de én még mindig az ágyban vagyok a babával. Nem tudom eldönteni hogy most éhes vagy csak azért cicizik hogy meg nyugodjon? A végén elalszik de ahogy megmozdulok felébred és megint kéri vagy csak nyöszörög meg kapálozik. Ha sétálunk akkor alszik huzamosabb ideig. Ez egészen este 10-ig így van aztán reggel újból kezdődik az egész. Az éjszaka nem kell fel
2019. okt. 21. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Valoszinuleg novekedesi ugras, 1-5 napig is tarthat, most szaporotja fel maganak a tejet.
2019. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennél is több tejet? 😯 Eddig még fejnem kellett mert annyira sok volt. De emiatt már pár napja még arra sincs időm.
2019. okt. 21. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
biztos hogy elég neki a tejed ? lehet hasfájós lett , ettél vmi puffasztót esetleg azokon napokon? büfizik eleget ? számtalan dolog lehet.
2019. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocsi a tejcsi elég lehet neki amint látom., de ha elég neki ,akkor viszont miért fejed ?? minél többet fejsz annál többet termelődik, vagy azért fejsz hogy lefagyaszd vagy eladod?....
2019. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A kórházba tejbelővésnél begyulladt a mellem, és azóta folyamatosan fejem mert azt hittem az a jó aztán rájöttem hogy csak több kárt okoztam magamnak. Mióta itthon vagyok 2x is begyulladt a mellem már antibiotikumot kell szednem pár napig. Most próbálom elhagyni a fejést.

Rossz információkat kaptam a szoptatásal kapcsolatban, a kórházba mindenki azt mondta hogy kevés a tejem, tápszert is kapott. Aztán a család női tagja folyamatosan csak mondták hogy fejem üresre a mellem (ebből lett az hogy küzdünk a mell gyulladásal

2019. okt. 21. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A legjobb lenne, ha egy hozzáértővel beszélnél. Aki pontos információkat tud adni.

Szoptatás közben pont van időd 😉👍 olvasgatni a neten a szoptatásról. Van egy nagy fb csoport is, tapasztalt anyákkal és szoptatási tanácsadókkal. De ott nekem érdekes módon mindig az segített legtöbbet, mikor láttam, hogy milyen sokan küzdenek ugyanazzal, mint én.

Olvasd el, mi a negyedik trimeszter!

Természetes, hogy a baba mindig közel akar tudni magához, és erre a legjobb módszere, ha a ciciden lóg. Nem eszik, nem iszik, hanem szopik: Ez neki sokkal többet jelent, mint az éhség csillapítását! Így ne is várd (egyelőre), hogy csak évesre használ.

Remek megoldás a hordozás, pl. rugalmas kendőben. Ő alszik, érzi a közelséged, te pedig tudod intézni a dolgod, van két szabad kezed.

Ne aggódj, nem marad így, egy iskolást se kell se hordozni, se szoptatni. 😉👍 Mire kettőt pislogsz, elkezd kúszni, és annyi dolga lesz, hogy enni és aludni se ér rá.

2019. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Lehet akár növekedési ugrás. Ez 3 hetesen, 6 hetesen, 3 hósan, 6 hósan van. Napokig is eltarthat. Ilyenkor állandóan szopizna és nyűgös. Mi már túl vagyunk kettőn. Mind a kettő kicsit előbb volt.

Lehet hasfájás miatt is nyűgös. Az én babám 3 hetes kora óta minden szopi előtt kap espummisant.

Aztán lehet front miatt is nyűgös.

Segithet a hordozás. Nekem karikás kendőm van. Nagyon egyszerű megkötni. 2 perc után csend van aztán pedig szépen el is alszik. Így tudom csinálni a dolgomat is.

2019. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Az elsô 2-3 hónap arról szól, hogy szoptatsz, szoptatsz és szoptatsz. Ha meguntátok, szoptathatsz is egy kicsit.
2019. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb buli az amikor nyűgös a kicsi és még akkor is ordít ha a szájában van a cici 😅
2019. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!