Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik jó mellszivo? Elektromo...

Melyik jó mellszivo? Elektromos vagy kézi? Kinek mi vált be? (Pesztonka elektromos? Avent kézi/elektromos?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.Most állok mellszívó vásárlás előtt.A fiammal kézi volt,az bevált.Barátnőmnek gépi van és nem mindig működik jól.Van olyan hogy nem szívja erősen a mellét.Lehet gagyit vett,nem tudom.Azért lennék én is kíváncsi,kinek mi vált be.
2019. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Medela gépi. Az aventes kézi nekem nem szedett le semennyit.
2019. nov. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gépi nem vált be sem az aventos kézi. Vettem egy Lorelli kézit és azzal pikk pakk lejött
2019. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lansinoh és babyono elektromos mellszívóm van, mindkettő jól működik, hatékonyan szív, akksival és elemmel is működnek, így magamra is tudom"kötni", csak átalakítottam hozzá a melltartóm, így az erős vákuum is ott tartja(plusz mellbimbót bekenem védőkrémmel) így szabadon tudok tenni venni. 6 hónapja fejek így, a tejtermelést is fenntartotta eddig, nekem a kézi nem lett volna elég, meg ínhüvelygyulladásom is van, nagyon fájna ha kézzel kellene pumpálnom.
2019. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Pesztonka is bevált, bár jobban szerettem végül egy Medela kézit, mert az elektromosnál zavart, hogy zúg (éjszaka fejtem pár hónapig), de a hozzá adott orrszívót sokáig használtuk.
2019. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pesztonka elektromos szörnyű volt,még a korházban az ápolónők is azt mondták cseréljem le.Avent kézi sem vált be.Lansinoh elektromos tökéletes volt,nagyon megéri beruházni rá.Ha kőkemény volt a mellem akkor is simán leszívta.Használtan vettem,mégsem volt vele semmi probléma pedig sokat használtam(majdnem ugyanannyiért tovább is adtam)
2019. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok.Éjjel is fejtem,nem ébredt fel rá a pici pedig nyitva volt a szobaajtó is.
2019. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Medela Swing. Amit pedig nagyon nem javaslok az a Tommy Tippie pumpàs kézi.
2019. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Medela elwktromosom van, nekem nem jött be, nem is használom, fájt a fejes és alig jött a tej.

Azóta volt egy noname kézi, de elkezdett nyikorogni a pumpa rész, és teljesen kikeszultem tőle, mivel éjszaka is fejek 15 percet kb...


2 hete vettem Lansinoh kézit, eddig szuper. Nem fáj a fejés és szerintem hatékony. 200 ml fejés kB 10 perc.

2019. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én
2019. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!