Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tanácsot szeretnék kérni, az...

Tanácsot szeretnék kérni, az AVENT vagy a Pesztonka (ua. Nanny) elektromos mellszívó jobb?

Figyelt kérdés

Én korábban Pesztonkát használtam, tekintve, hogy a kézivel egy cseppet sem tudtam fejni, azt pedig hónapokig gond nélkül használtam, úgy gondoltam most is azt veszek. Viszont az AVENT-bemutatót nézve elbizonytalanodtam, sokkal kényelmesebbnek, praktikusabbnak látszik, nem utolsó sorban könnyebben hordozható).

A másik kérdésem, hogy az AVENT elekromos mellszívónak alapból része a kézi is, azaz eldönthetem, hogy melyiket használom, vagy az egy kombinált, ami más néven fut.

Köszönöm!!!



2015. máj. 19. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
van a sima avent elektromos az igen kézi is. meg van az avent comfort az csak csak elektromos. én is azt használom,meg vagyok vele elégedve,az egyetlen ami nem jó,hogy nem szív olyan erősen a masszázspárnával,ezért anélkül használom,ami nem olyan kényelmes amíg nem szoksz hozzá. ettől eltekintve szeretem,bírja a strapát. a pesztonkát nem használtam,nem tudom az milyen. annak mennyi a garnaciája? egy vagy két év?
2015. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Avent Natural elektromosom van, szeretem, de a tej végét nem feji ki hatékonyan. Pesztonkát nem használtam, nem ismerem.
2015. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!