Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pesztonka elektromos mellszívó...

Pesztonka elektromos mellszívóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm :) Erősen szív, de ez pont, hogy gátolja a tej kiáramlását, mivel fáj nagyon....
2013. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem van nagyon irto erőős és gyors
2013. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szerettem, nekem is fájt, szenvedés volt. Menekm Medela van elektromos, azt imádom
2013. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem jó semmire!tele volt a cicim tejjel,de még sem szívott semmit!nagyon erős!a kézi Aventossal többre mentem...
2013. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek: fáj és mégse megy semmi a tárolójába. Szerencsére csak kölcsönbe volt itt, különben állati pipa lennék. A kèzi Avent sokkal jobb tényleg.
2013. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát nem nyugtattatok meg. Mondjuk szerencsére csak kölcsönbe kaptam, de majd meglátjuk:)
2013. máj. 29. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt az első. Arra nagyon jó, hogy gyorsan leszívja, de erős, hangos, és nem szakasosan, hanem folyamatosan szív. Nekem akkor jó volt, mert nem volt más, és rengeteg volt a tejem. Nem vettem észre, hogy gátolta volna a termelődést, csak a felesleget szívtam le. De a kézit jobban szerettem, bár a kezem már nagyon fájt miatta...
2013. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Orrszívónak jó, mellszívónak nem nevezhető, legfeljebb mellnyújtónak!

Olyat válassz, ahol az alábbi adott: kétfázisú működés, ritmus, megfelelő tölcsérméret, orvosi kutatásokra alapozott termékfejlesztés. Google a barátod! Ne kockáztass!

2013. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!