Apadhat a tejem?

Figyelt kérdés
Jó pár napja nyügősködik a 6 hetes babám. 7 órakor fürdetjük még nem igazán van rendszere, igény szerint szoptatom. Tegnap 6 órakor megetettem. Majd 7 órakor is kérte, úgy gondoltam még érem a 7 óriási szopi akkor 10 ml evett de még 9 órakor is kért akkor 30 ml evett. A reggelit is lemértem az egyik mellemből 50 a másikból 60 ml szopizott. Eddig elég volt egy cici és abból is 120-at legalább megevett. Apad a tejem? Most van a hasfájós korszaka ilyenkor többször kevesebbet esznek a babák? 2-3 óránként szopott eddig de egyre több a 2 óra. Az elején 3-4-5 óránként volt etetés aztán jött egy mellgyulladás ami felborított mindent.
2019. nov. 12. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
6 hetesen van egy növekedési ugrás. Adj nekik cicit mindig, amikor csak kéri, így hamar, pár nap alatt beáll újra a kereslet-kínálat :) Most így csinál magának több tejcit :) 3 és 6 hónaposan is lesz majd!
2019. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 khniki ***** válasza:
Így van, növekedési ugrás. Csak pár napig tart, de így tud több tejet csinálni magának. Utána visszaáll a rend.
2019. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!