Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Sminktetoválást...

Anyukák! Sminktetoválást szabad csináltatni szoptatás alatt? Nem apadhat el a tejem tőle?

Figyelt kérdés
3 éve csináltattam már tavaly átakartam üttetni,de terhesség alatt nem ajánlott.Most 2 hónapos a babám és szopik nem akarom,hogy elmenjen a tejem.Véleményekre lennék kíváncsi vagy esetleg saját tapasztalatokra.
2011. márc. 25. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem három hónapos volt a fiam mikor a derekamat tetováltattam,ott figyelt a bébihordóba:) közbe megszoptattam stb. Nem apadt el a tejem egyáltalán. A tetováló azt mondta, hogy okozhat egy kis stresszt a szervezetemnek, de a tejtermelésre nem lesz hatással. De belegondolva végül is a prolaktin hormon nagyságától függ, hogy mennyi tejünk van, bár lehet némi külső hatásra, depi, idegesség csökkenhet ez a hormon szint.Nekem nem csökkent. És lehet kapsz, olyan válaszokat is majd, hogy ülj a seggeden és várd meg amíg majd nem szoptatsz de szerintem nem betegség a kismama lét, hogy ne lehessen megtenni sok olyan dolgot amit azelőtt.
2011. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
a stressz nem hogy csokkenti hanem megemeli a prolaktin szintet tehat a tej csokkenesetol nem kell tartani...ami ilyenkor (es maskor is )veszelyes lehet azok a fertozesek ...nem hinnem hogy ez fenyegetene hiszen a tut elotted bontjak ki es minden fertotlenitve van...en 2 tetkot is csinaltattam szoptatas alatt es nem lett semmi gond...
2011. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ahol csináltattam, ott ki volt rakva egy tájékoztató, és azon az volt, hogy terhesség, és szoptatás alatt nem javasolt. Szerintem kérdezz rá mielőtt megcsináltatod.
2011. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs rá hatással!Kérdezd meg attól aki csinálja,neki biztos vannak e téren tapasztalatai. Egyébként az divat még??Mit akarsz tetováltatni,szájkontúrt meg szemöldököt?
2011. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a nődokim azt mondta, hogy lehet tetováltatni, persze ne tenyérnyi mintát.
2011. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!