Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladásra valami tipp?

Mellgyulladásra valami tipp?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 23:53
 1/2 khniki ***** válasza:
Pffff...nekem 7 hét alatt 5x gyulladt be. Mert ittam egy kis tejserkentő teát. Baromság volt. Nem kell sok tej. Annyi elég, amennyi a babának kell, és ezt ő állítja be. Nekem még nem volt csomós, csak eldugult a tejcsatorna. Bementem szoptatós ambulanciára, ott kinyomkodták, utána már tudtam szoptatni belőle. Erre az első 2 alkalommal volt szükség, a többi gyulladást hamarabb vettem észre, azonnal elkezdtem különböző más pózokban szoptatni. De már annyira tele lett a hócipőm, hogy kiszedtem egy 2 hetes antibiotikum kúrát és el kellett kezdenem minden alkalommal mindkét mellből szoptatni, mivel a gyulladás apasztja a tejet és már nem volt elég csak az egyik. Na azóta nincs gond. Leeszi mindkettőt, + felváltva szoptatok hónaljól és bölcsőtartásban, este és reggel pedig fekve. Szóval tényleg minden irányból mindent kiszív, így esélye sincs begyulladni.
2019. dec. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. dec. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!