Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszívót ajánljátok...

Melyik mellszívót ajánljátok ami elérhető áron van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Philips Avent, kinek mi az elfogadható, ki mire szán. Használtan is meg tudod venni megbízható ismerőstől.
2010. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Avent kézi ellszívója már 3000 Ft-tól kapható használtan a Vaterán, teszveszen, és 10.000 Ft körül van a Brendonban. Ez a legjobb.
2010. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Avent kézi!!Pár ezerért van aukciós oldalakon!
2010. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én használtam sima pumpásat, pesztonka elektromost, de nem értek semmit.

teszvszen vettem egy avent kézit (2x használt, garanciás!) 5600.- volt postával együtt!!

csodás, álom vele a mellszívás és tök h.lye voltam, hogy nem ezt vettem mindjárt az elején!! tényleg ez a legjobb!

2010. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
CSatlakozom az elozohoz. En is sima pumpassal kezdtem, azutan vettem az elektromos pesztonkat es harmadikra Avent kezit. A legjobb a harmadik volt. Barcsak azzal kezdtem volna. Szerintem ne sporolj vele, mert nagyon fontos kellek.
2010. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Avent! Ha kézit veszel, és később úgy látod, hogy jobb lenne "gépesíteni" akkor pl vaterán meg tudod venni hozzá külön az elektromos részt. De a kézi is szuper.
2010. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xStefix ***** válasza:

Én is az Aventre szavazok. (A másik elterjedt még a Medela, de azt nem ismerem.)

Nekem szerencsém volt anno, mert a dm-ben akciósan sikerült vennem egy komplett csomagot, mellszívóval, 2 cumisüveggel és néhány tejtartó dobozzal, emlékeim szerint 13-ért. Ez akkoriban elég jó árnak számított itt nálunk. De csak mellszívót biztosan találsz 10 alatt is, újonnan is.

Tipp: Ha elsőbabás vagy és/vagy még szeretnél gyerkőcöt, akkor érdmesebb lehet beinvesztálni egy újba, mint egy használtba.

2010. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 21. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Vettél már?Vagy még aktuális a kérdés?
2010. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Igen , megvette már a mellszívót. Avent kézi lett végül.
2010. szept. 20. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!