Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma megyek mellszívót venni,...

Ma megyek mellszívót venni, kérlek ajánljatok valami jó fajtát, melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
NEkem lovi márkájú kézi mellszívóm van, de semmit nem ér, nem tudok egy cseppet sem kifejni. Elektromosat érdemes venni, vagy kézit, és milyen márkájut?
2009. jan. 11. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
AVENT.Bármelyiket.(ISIS,VIA,elektromos)Nekem kézi van ,mert azt hittem nem nagyon fogom használni,de kiderült,h az első 4 hónapban napi 8* kellett.Most 6,5 hónap után már csak napi 2*.Szóval nekem az elektromos jobb lett volna.Az ára elég húzós,kb 30000ft,de azt hiszem cumis üveget is adnak hozzá,meg mindent.A kézihez is adnak cumisüveget,az kb 13000ft.
2009. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Meg tudod nézni a neten is.

www.avent.hu

2009. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem Avent Isis IQ van ami kézi és elektromos egyben. Sajnos csak öt napig volt tejem de meghaltam volna nélküle mert a babám nem tudta kiszívni a tejcsit és amíg volt tejcsim addig nagyon sokat kellett fejnem. Én ezt javaslom. Én 35.000-ért vettem. És ha gondolod eladom neked mert nekünk már nem lesz több babánk ez biztos. Írj ha érdekel és írok neked priviben.
2009. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, függ e a mellmérettől, nekem elég nagy mellem van/volt (mikor újszülött volt a babám, el kellett tartani az orránál..:S) és nekem a kézi semmit se fejt le.

A barátnőmnek kisebb a melle és keményebb a kötőszövet is, ő simán fejt vele.

Amúgy ez a kézi nekem Tommee Tippee volt Brendonból, 5900 volt cumisüveggel. Olcsóbb mint az Avent és ugyanolyan szerintem.

Én egyikkel se boldogultam, a barátnőmnek meg mindkettő jó volt.

Az a baj,hogy ez csak miután megszültem és fejni kellett volna, akkor derült ki,hogy nem jó nekem a kézi.

Ha mégegyszer csinálnám elektromost vennék.

2009. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Avent ISIS van, kézi mellszívó, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Próbáltam előtte kézi Chiccot is, meg elektromos Pesztonkát, de egyik sem szívta ki a mellem. De van olyan ismerősöm, akinek bejött a kézi Medela. Az utóbbi nekem azért nem szimpatikus, mert húzogatni kell.

2009. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem is hatalmasak a melleim. :)
2009. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az aventet ajánlom. mindegy melyik tipus, profi mind!

2009. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Avent kézi ;)
2009. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sokfélét kipróbáltam de az avent kézi óriási találmány!!!!
2009. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én csak egyet használtam, az Avent kézi-t, de nagyon bevált. Az enyémet már azóta a 2. anyuka használja, mindenki sikerrel.
2009. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!