Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszeres baba után anyatejes?

Tápszeres baba után anyatejes?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan akinek az első baba tápszeres volt a kezdetektől de a második baba anyatejes volt? Vagy a második is az lett?

Kisfiam egyszerűen nem akarta szopni így lett tápszeres júliusban érkezik a tesó


2020. jan. 1. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm volt így. Ugyanazért, amiért te is, ha fejreállt, se akart szopni a nagyobbik. A kicsi igen, így ő anyatejes lett gond nélkül.
2020. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 tápszeres baba után,a harmadik lett anyatejes. Az elsővel pont úgy voltam mint te.Annyit fejtem neki, hogy legalább üvegből egye, de úgy sem kellett neki.

A másodiknál megjött nagyon hamar és elutasította.

A harmadik meg a korházban sem kért a tápszerből. Mind3 császár volt később indult be a tejem.

2020. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsővel 4 hónapig volt némi tejem, de az első naptól tápszert is kapott, a másodikat alig tudtam levakarni magamról, majdnem 3 éves volt mire leszokott rólam

(semmit sem csináltam másként hogy legyen tejem)

2020. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Első gyerekem 12 hetes korára tápis lett, pedig mindent megpróbáltam. A második 0-24 cicista volt, nem létezett számára más az első 8 hónapban csak a cici. Aztán leválasztotta magát.
2020. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Unokatesóm.

Elsővel 3 hónapig még küzdöttek pótlás mellett,..

2.-nál azonnal ment, pedig utál szoptatni..

2020. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!