Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi tejet fejjek le, ha...

Mennyi tejet fejjek le, ha későbbre szeretnék félretenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni gyűjteni kis tejet, hogy néha el tudjak menni itthonról. A babám nemsokára két hónapos lesz, már elég jól beállt a kereslet - kínálat. Attól tartok ezt felborítja, ha elkezdek fejni. Mekkora adagokat fejjek le, ami már megéri, de még nem borítja fel a beállt rendszert, mikor és melyik mellből? Most három óránként eszik mindig egy mellből.
2020. jan. 24. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én raktam el, de nem ette meg a fagyasztottat.

Aztán azt csináltam, hogy mielőtt elmentem, este meg nap közben szoptatás után fejtem még amennyit tudtam, és azt raktam el, hogy meg tudják etetni, ha nem vagyok itthon.

2020. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 khniki ***** válasza:
Amíg több tejem volt, mint amennyi kellett a babámnak, addig állandóan begyulladt. Aztán nagy nehezen beállt vegre a rendszer, én nem mertem belenyúlni fejéssel. Csak akkor kezdtem fejni, amikor már kiváltott 1-1 étkezést.
2020. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derwer ***** válasza:

Mi annyit fejünk amennyit csak lehet. Ha több tejed van, abból nagy baj nem lehet...

Aztán van higy lefejjük és addigra fel ébred, éhes. Ilyenkor megkapja egyből.

2020. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig napi egyszer fejtem, reggel. Éjjel csak 4-6 óránként evett, így akkor volt a legkönnyebb. És így nem zavartam nagyon bele a kereslet-kínálat dologba. Minden nap csak 1 adagnyit fejtem,de azt ugyanabban az időpontban.
2020. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!