Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszakai szopás? De így?...

Éjszakai szopás? De így? Eddig is szopizott, de legkorábban hajnali 3kor. Este 8kor már alszik, fél 8kor van az utolsó vacsi. Későbbre nem tudom tenni, mert így szokta meg.

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam. Pár napja minden éjjel olyan 1 órától egészen reggelig félóránként cicizik.(nappal nem csinálja ezt) Nem tudom miért lehet.A súlya növekszik rendesen.1 hét alatt 30 dekát hízott. A védőnő sem tud okosat mondani.Ebédre már adok Neki főzeléket, a többi étkezés az szopi. Volt így valaki? És eléggé nyugtalanul is alszik éjjel. Vagy esetleg a foga jön?
2010. aug. 12. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fejlődési ugrás, főleg, ha egy hét alatt 30dkg-ot hízott. 1-2 hét és túl lesztek rajta. Kitartás!:)
2010. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a foga, vagy fejlődési ugrás. Nálunk ugyanez megy 6 hónapos kora óta, pedig korábban egy nyikkanás nélkül átaludta az éjszakát. Az én gyerekemnek alul már van két foga, de látszik, hogy most felül készül jönni, csak lassan megy. Ezt a "cirkuszt" mi már 3 hete csináljuk, hol jobb a helyzet, hol rosszabb.
2010. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szintúgy. 7 hónaposak leszünk, éjjel félóránként szopizunk. Hullafáradt vagyok. A rossz hírem: néhány évvel ezelőtt ugyanebben a cipóben jártam a bátyóval, az akkor 3 évig eltartott.
2010. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gabi66 ***** válasza:
37%
Lehet rossz szokás kialakulásának kezdete is. lásd előttem szóló. Fogzásra fejlődési ugrásra mindent rá lehet fogni. De. Ezeket a problémákat - fogzás - nem szopival kell nyugtatni mert nagykorában evés függő lesz. minden bajára enni fog mert pici korában ezt tanulta.
2010. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél óránként szopizik? És akkor mennyit? Ez elég durván hangzik.
2010. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Félóránként és 10 perceket. Aztán visszaalszik.De nappal nem csinálja ezt. Ugyan ezt csinálta 3 hónapos korában is és az tartott 1 hétig.

Meglátom ma éjjel mit produkál :)

2010. aug. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!