Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Urtica urens 30ch-t hany...

Urtica urens 30ch-t hany napig kell szedni? Aki szedte, annak teljesen elapasztotta a tejet az utolso cseppig?

Figyelt kérdés
A patikus 3*5-os adagloast mondott, azt viszont nem, hogy hany napig lehet ezt szedni... Mar 4 honapja nem szoptatok, mert a lanyom mar rendes etelt eszik. A mellem nem feszul, nem folyik a tej, csak el kell apasztanom az utolso cseppig eü. okokbol.... Aki hasznalta, azok mit tapasztaltak a szedest kovetoen? Hasznalt?

2020. jan. 25. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz, én csak 15 ch-t szedtem, mert csak az volt itthon. Kb. 2 hétig szedtem, de a második héten már szinte semmi tej nem jött, 1-2 cseppet tudtam csak kicsikarni. Elvileg 43 nap a tej teljes elapadása.
2020. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :)
2020. jan. 25. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!