Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyaralni vagyunk, és nem elég...

Nyaralni vagyunk, és nem elég a tejem. Milyen tápszert vegyek sűrűn bukós 2hós kislányomnak?

Figyelt kérdés

Tudom fel kell iratni,de előző babám nem volt bukós.A dokinő akkor is tőlem kérdezte milyen márkájút írjon.Akkor nem ismertem annyira ezeket a termékeket,Bebát írt,aztán áttértünk a Mildibére,mert azt jobban szerette,jobban ízlett neki.A Mildibéből van bukós babáknak tápi?

Köszönöm a segítséget!


2010. júl. 23. 05:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem azokat a tápszereket,amiket itt irtál,mert nekem mindkét gyermekem Humana-t evett,abból is a Baby Fittet,ami bukós babáknak van.Kellemes banán izű,feliratva olcsóbb,mint recept nélkül.
2010. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! HA-sat vegyél mindenképp!

Az én babám Bebát kap kiegészítésként.

2010. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kóstoló:

[link]

2010. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Hipoallergén tápszert (HA) a gyermekorvos írhat fel azoknak a csecsemőknek, akik családi előzmények miatt hajlamosak az allergiára. A HA tápszer csak megelőzésre szolgál, kialakult tejallergia esetén már nem elégséges. Kétszer-háromszor drágább, mint a hagyományos. Egynapi adag 220-250 forintba kerül, ha felírja az orvos. Hat hónapos kor után a HA tápszer ára receptre felírva megközelíti a hagyományost, mert ez utóbbi támogatása hat hónapos kor után megszűnik."
2010. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy kevés a tejed?
2010. júl. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
BEBA HA AR vagy Milupa AR
2010. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 9:27es.

Kislányomnem túl elégedett sírdogál szinte minde 2.-3. evés után,egy nap csak 2-3szor elégedett igazán.Utána fejek,de nem igazán van mit,tehát jól kiszívja mindkettőt.Még próbálok mindent megtenni a dolgot illetően még többet iszok,van homeos bogyóm,és görögszénamag tea is (a laktoherbtől fáj a hasa).

Csak megnyugtatás képp szeretnék venni,de remélem még be tudom valahogy serkenteni:-))

2010. júl. 23. 10:42
 9/11 xStefix ***** válasza:

A bukogatást nem a tápszer fogja ám megoldani (sőt, még kezelni se nagyon), hanem az idő... Jó kis reklámtrükköket eszelnek ki a gyártók. :(

Ha nagyon muszáj, HA-st vegyél, de recept nélkül jól meg fogja kurtítani a pénztárcád.

Szoptass csak minél gyakrabban, harjá! Remélhetőleg pár ilyen nyűgös nap után már érezheted, hogy nő a mennyiség. :)

2010. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kérdzetem, hogy miből gondolod, nem elég a tejed


Azért mert nem elégedetten sírdogál, ezer baja lehet, meleg, hasfájás, front, környezetváltozás.


De ha mindeképpen tápszert akarsz,nem tudom merre nyaraltok-gondolom belföldön- menj el ott egy gyrekorvoshoz vagy gyerekorvosi ügyletre és irass fel tápszert vele, ne csak úgy vegyél.

Meg az ára sem ugyanannyi.

2010. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!